Politseis registreeritud sündmused

10. jaanuaril registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 67 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 23 varavastast kuritegu, sealhulgas 18 vargust ( üks eluruumidest ja kaks sõidukitest). Tabati neli alkoholijoobes juhti. Registreeriti 220 väärtegu.

Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja üks inimene. Piirirežiimi ja dokumendikohustusi avastati üks.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

10. jaanuaril teatati, et Lasnamäel Läänemere teel asuvas korteris löödi 35-aastast meest ning tekitati talle tervisekahjustusi.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine

10. jaanuaril teatati, et Anija Vallas Voose külas lõi 60-aastane mees 41-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Juhtum piiril

10. jaanuaril saabus Kiievist Tallinna lennujaama 1967. aastal sündinud Ukraina kodanik. Naisel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid ning piisavad elatusvahendid. Talle väljastati sisenemiskeeld.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine

10. jaanuari hilisõhtul teatati politseile, et Tartus Vaba tänava kortermaja ees lõi 26-aastane mees tuttavat 24-aastast naist. Politsei pidas lööja kinni ning paigutas ta esmalt arestikambrisse kainenema. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

10. jaanuaril teatati, et Sillamäel Kesk tänaval asuva meelelahutusasutuse juures tungis 20-aastasele mehele kallale 21-aastane mees.

10. jaanuaril teatati, et Narvas Tallinna maanteel asuvas korteris lõi 40-aastast naist tema 33-aastane elukaaslane.

Vargus

Ajavahemikul 13. detsember kuni 31. detsember varastati Narvas Rahu tänaval asuvast korterist 6000 eurot sularaha.

Juhtum piiril

10. jaanuaril saabus Narva raudteepiiripunkti riiki sisenevale suunale 1976. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik, kellel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning mees suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Lääne prefektuuri tööpiirkonnas möödunud ööpäeva jooksul teateid olulistest kuritegudest ei registreeritud.