Politseis registreeritud sündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti 64 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 36 varavastast kuritegu, sealhulgas 27 vargust, millest üks oli toime pandud eluruumist. Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai viga kolm inimest. Tabati 12 alkoholijoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
22. veebruaril teatati vägivallajuhtumist Lasnamäe linnaosas Linnamäe teel, mille käigus 32-aastane mees lõi endale tuttavat 40-aastast naist. Ründaja lahkus sündmuskohalt enne politsei saabumist. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

22. veebruaril teatati vägivallajuhtumist Põhja-Tallinna linnaosas Vabriku tänaval, mille käigus 22-aastane mees lõi korduvalt 37-aastast meest, tekitades sellega kannatanule vigastusi. Politsei pidas löömises kahtlustatavana kinni 22-aastase mehe.

Vargus
22. veebruaril teatati politseile, et Tallinna Kesklinna linnaosas Jalgpalli tänaval on purustatud sõiduauto klaas ning autost varastatud erinevaid esemeid. Vargusega tekitatud kahju 1830 eurot.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
22. veebruaril teatati perevägivalla juhtumist Harju maakonnas Jõelähtme vallas, mille käigus 60-aastane naine lõi kääridega 49-aastast meest. Naine tekitas mehele kehavigastusi. Politsei pidas naise löömises kahtlustavana kinni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Arvutikelmus
22. veebruaril sai politsei teate, et Haapsalus Mulla tänava korterisse sisenes naine, kes pakkus 83-aastasele naisele müüa jalanõusid ja kasukat, mille eest tasumiseks omastas ta naise pangakaardi ja PIN-koodi ning võttis sularahaautomaadist välja 300 eurot. Politsei pidas 31-aastase Läti kodanikust naise kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa

Vargus
22. veebruaril sai politsei teate, et Vändras Spordi tänaval sisenes pühapäeval, 21. veebruaril seni tuvastamata isik ettevõtte kontoriruumi ning võttis kassast 600 eurot.

Raplamaa

Vargus
22. veebruaril sai politsei teate, et nädalavahetusel varastati Rapla vallas Valtu külas ettevõtte päikesepaneelide küljest kaks elektriseadet. Esialgsel hinnangul on tekitaud kahju 6000 eurot.

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
22. veebruaril sai politsei teate, et Saaremaal eramajas lõi 61-aastane mees 47-aastast naist. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Kelmus
Politseile laekus teade, et Jõgevamaal tegutsev ettevõte soovis jaanuarikuus interneti vahendusel osta erinevaid seadmed ning kandis tooteid pakkuvale firmale ettemaksuna üle 19 000 eurot. Paraku pole seadmed tänaseni saabunud, suhtlus müüjaga on katkenud ning ka ettemaksuna saadud raha ei ole õnnestunud tagasi saada. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
22. veebruaril teatati politseile, et Narvas Kangelaste prospekti korteris lõi 29-aastane mees tuttavat naist, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

22. veebruaril teatati politseile, et Lüganuse valla hoolekandeasutuses lõi 45-aastane naine teist naist, kes sai viga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Vargus
22. veebruaril teatati politseile, et Jõhvis varastati 40-aastasele naisele kuuluv käekett. Kahju on ligikaudu 215 eurot. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.