Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 112 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 50 varavastast kuritegu, sealhulgas 37 vargust (eluruumidest 2, sõidukitest 3). Registreeriti 4 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 4 inimest. Inimvigastustega liiklusõnnetusi joobes juhtide süül toimus 2. Tabati 14 alkoholijoobes ja 1 narkojoobes sõidukijuht. Väärtegusid registreeriti 339. Möödunud nädala jooksul registreeriti 1 euro võltsimisega seotud kuritegu.

Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld ja Eestist saadeti välja 2 inimest. Schengeni viisaeeskirja rikkumisi registreeriti 1.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

14. märtsil teatati, et Mustamäel Akadeemia teel asuvas korteris läksid alkoholi tarvitamise ajal tülli 57-aastane mees ja 61-aastane naine. Mõlemad said vigastada, kuid haiglaravi ei vajanud.

14. märtsil teatati, et Kristiines Rähni tänaval asuvas korteris lõi 42-aastane mees 33-aastast naist ning põhjustas talle valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

14. märtsil teatati, et Lasnamäel Kivimurru tänaval asuvas korteris lõi 30-aastane mees 60-aastast ema ning põhjustas talle valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

14. märtsil teatati, et Lasnamäel Laagna teel asuvas kaubamajas väänas 41-aastane mees turvamehe kätt ning põhjustas talle vigastusi. Politseinikud pidasid 41-aastase mehe kinni.

14. märtsil teatati, et Põhja-Tallinnas Jahu tänaval asuvas korteris põhjustas 39-aastane mees 36-aastasele naisele valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargused

14. märtsil teatati, et Kesklinnas Viadukti tänaval varastati käekott, kus olid nutitelefon, dokumendid ja sularaha. Esialgne kahju on 1170 eurot.

14. märtsil teatati, et Kristiines Mustamäe teel asuvast konteinerist varastati maastikurahvas ja tööriistu. Esialgne kahju on 3000 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine

14. märtsil teatati, et Raasiku alevikus Paju tänaval lõi tuttav mees 46-aastast meest ning tekitas talle vigastusi.

Vargus

14. märtsil teatati, et Rannamõisa külas Tammi teel varastati kinnisel territooriumil parkinud sõidukitest kütust. Esialgne kahju on 1200 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Vargus

13. märtsil pöördus politseimajja mees, kes andis teada, et tema 7-aastase lapse jopetaskust varastati Huawei mobiiltelefon. Vargusega tekitatud kahju on 208 eurot.

Juhtum piiril

14. märtsil kella 14.20 ajal tõkestati Koidula maanteepiiripunktis Eestisse sisenemine 45-aastasel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kel puudusid asjakohased dokumendid õigustamaks reisi eesmärki ja tingimusi. Mehele väljastati sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

14. märtsil teatati, et Toila vallas Kukruse külas asuvas korteris lõi 40-aastane mees oma 35-aastast endist elukaaslast. Politseinikud pidasid kahtlustatava kinni.

14. märtsil teatati, et Sillamäel Kesk tänaval asuvas korteris tungis 28-aastane mees kallale oma 55-aastasele emale. Politseinikud pidasid kahtlustatava kinni.

14. märtsil teatati, et Narvas Pähklimäe tänaval löödi 43-aastast meest terariistaga kätte.

Vargus

Ajavahemikul 1. veebruar kuni 5. märts varastati Narvas Kreenholmi tänaval asuvast korterist lasernivelliir Stabila ja nivelliir Bosch. Kahju on 586 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Raplamaa

Vägivald võimuesindaja vastu
14. märtsil lõi Raplas joobes 21-aastane naine ametikohustusi täitvat patrullpolitseinikku. Naine peeti kahtlustatavana kinni