Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 86 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 30 varavastast kuritegu, sealhulgas 23 vargust. Registreeriti 6 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 11 inimest. Tabati 5 alkoholijoobes ja 1 narkojoobes sõidukijuht.

Piiril väljastati üks sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

27. novembril teatati, et Lasnamäel Paasiku tänaval asuvas korteris lõi 33-aastane mees 53-aastast meest. Politseinikud pidasid 33-aastase mehe kinni.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine

27. novembril teatati, et Viimis alevikus Pargi teel lõi 37-aastane mees 63-aastast meest. Politseinikud pidasid 37-aastase mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus

27. novembri ennelõunal varastati Jõgeval Suure tänava toitlustusasutuses iPhone 7. Vargusega tekitatud kahju on 700 eurot.

Tartumaa

Vargus

Politseile teatati, et 10. novembril varastati Tartus Turu tänava kaubanduskeskuses 42-aastase mehe jopetaskust Nokia mobiiltelefon ja rahakott koos dokumentide ning sularahaga. Kahju on 505 eurot.

Võrumaa

Omastamine

Politseile teatati, et 21. novembril renditi Võru linnas Pikal tänaval asuvast tööriistalaenutusest kaheks ööpäevaks Hilti puurvasar ja Stihli võsasaag, mida kokku lepitud ajaks ei tagastatud. Ettevõttele tekitatud kahju on 2897 eurot. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

27. novembril teatati, et Lüganuse vallas Sonda alevikus tungis 29-aastasele naisele kallale tema 29-aastane abikaasa.

Vargused

27. novembril teatati, et Kohtla-Järve Ahtme linnaosas Maleva tänaval tungiti sisse kauplusesse ja varastati alkoholi ja tubakatooteid. Kahju on 244 eurot.

27. novembril teatati, et Narva linnas Lõokese tänaval asuvast suvilast varastati kaks pinki, laud, redel ja ehitusmaterjali. Kahju on 430 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Raplamaa

Asja omavoliline kasutamine

26. novembril sai politsei teate, et Märjamaal Valgu külas võttis 18-aastane mees omavoliliseks kasutamiseks sõiduauto Peugeot ja sõitis sellega ringi, kuni peatati politseinike poolt Valgu-Libatse teel. Mees oli tarvitanud alkoholi ega omanud ka vastava kategooria mootorsõiduki juhtimise õigust. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.