Politseis registreeritud sündmused

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
27. juulil teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Sõle tänaval lõi 38-aastane mees enda elukaaslast, 53-aastast naist rusikaga näkku. Juhtunu asjaolud selgitab menetlus.

27. juulil teatati politseile, et Lasnamäel Punasel tänaval läks 41-aastane mees kallale enda abikaasale, 36-aastasele naisele ja lõi teda korduvalt jala ja käega. Juhtunu juures viibis ka laps. Täpsemad asjaolud selguvad menetluse käigus.

27. juulil teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Kari tänaval tungis 46-aastane mees kallale enda elukaaslasele, 49-aastasele naisele ja lõi teda näkku. Politsei pidas mehe kahtlustatuna kinni. Juhtunu asjaolud selgitab menetlus.

Vargus
27. juulil teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Vana-Kalamaja tänaval varastati ühe baari hoovist taarat ning jalgratas. Kahju on hinnanguliselt 600 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Ida prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
27. juulil alustati kriminaalmenetlust selles, et Paides Soo tänaval asuva elumaja lukustamata kõrvalhoonest varastati jalgratas. Vargusega tekitati kahju ligi 250 eurot.

Pärnumaa

Kehalised väärkohtlemised
28. juulil sai politsei teate, et Sindis Pärnu maanteel asuvas korteris ründas 52-aastane mees ühise alkoholi tarvitamise käigus oma 52-aastast abikaasat. Politsei pidas mehe juhtunus kahtlustatavana kinni.

27. juulil sai politsei teate, et 25. juulil lõi seni tuvastamata mees Saarde vallas asuva eramu hoovis 66-aastast meest, kes sai viga.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
27. juulil sai politsei teate, et Kohila vallas asuvas eramus lõi alkoholi tarvitanud 57-aastane mees oma 83-aastast isa, kes sai viga. Politsei pidas 57-aastase mehe juhtunus kahtlustatavana kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
21. juulil avastati, et Tartus Kaupmehe tänaval kortermaja ees jalgrataste hoiukohast on varastatud erkrohelist värvi lukustatud jalgratas Fuji Nevada. Kahju on umbes 400 eurot.

Viljandimaa

Vargus
27. juulil varastati Viljandis Ranna puiesteel jalgpalliklubi juurest kaks lukustamata jalgratast KTM ja Scott. Kahju on umbes 900 eurot.

Juhtumid piiril
27. juulil aitasid Mehikoorma piirivalvurid mootorpaadiga transportida Piirissaarele terviseprobleemidega inimese juurde kiirabibrigaadi ning tuua nad ühes abivajajaga tagasi mandrile, et patsient haiglasse viia.

27. juulil kontrollisid piirivalvurid Luhamaa piiripunktis sõiduautot Lada, millest avastati külmrelv, mis Eestis on tsiviilkäibes keelatud. Juhtum anti üle menetlemiseks maksu- ja tolliameti kolleegidele.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.