Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 68 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 28 varavastast kuritegu, sealhulgas 22 vargust. Registreeriti viis inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kuus inimest. Tabati kaheksa alkoholijoobes ja üks narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 185 väärtegu.

Riigist saadeti välja kuus inimest. Registreeriti viis Schengeni viisaeeskirja rikkumist.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

20. veebruaril teatati, et 70-aastane mees lõi Lasnamäel Katleri tänaval asuvas korteris oma abikaasat, 69-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi.

Vargus
Ööl vastu 20. veebruarit teatati, et 40-aastane mees käis Põhja-Tallinnas Allveelaeva tänaval asuval ehitusobjektil vargil. Politseinikud pidasid 40-aastase mehe kinni.

Juhtumid piiril

19. veebruaril saabusid Milanost Tallinna lennujaama kolm Nigeeria kodanikku, kes esitasid kontrollimisel võltsitud Itaalia Vabariigi passid. Mehed peeti kinni ja nendega tegelevad edasi Põhja prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalvetalituse ametnikud.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine

Ööl vastu 21. veebruari puhkes Tartus Kaunase puiestee korteris elukaaslaste vahel tüli, mille käigus lõi joobes 26-aastane mees 22-aastast naist. Politsei pidas joobes mehe kinni ning toimetas ta esmalt kainenema.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Ähvardamine

20. veebruaril teatati, et Vinni vallas Laekvere alevikus ähvardati 28-aastast meest ja 28-aastast naist tapmisega. Politsei pidas kahtlustatavatena kinni kaks meest, 26-aastase ja 23-aastase.

Vargus

Ajavahemikul 24. jaanuar kuni 17. veebruar varastati Väike-Maarja vallas Varangu külas viis metallist masuudimahutit. Kahjusumma on 5000 eurot.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

20. veebruaril teatati, et Narvas A-A. Tiimanni tänaval asuvas korteris lõi 18-aastast neiut tema elukaaslane. Politsei pidas 20-aastase kahtlustatava kinni.

Kelmus

20. veebruaril teatas 22-aastane mees, et kandis üle 265 eurot mobiiltelefoni ostuks, mille müügikuulutus oli avaldatud internetiportaalis okidoki. Ostja kaupa kätte ei saanud ning talle ei tagastatud ka raha.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus

20. veebruaril alustati kriminaalmenetlus selles, et ajavahemikul 17.-19. veebruarini tungiti Sauga alevikus ukse ja tabalukustuse eemaldamise teel sisse korterelamu keldriruumidesse ja varastati sealt elektriline kettsaag ning erinevaid hoidiseid. Vargusega tekitati varalist kahju 230 euro väärtuses.