Politseis registreeritud sündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeva jooksul 87 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks raske tervisekahjustamine, 30 varavastast kuritegu ja 20 vargust. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati 11 alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 182.

Registreeriti kolm piirilt väljastatud sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

12. detsembril toimus Nõmmel Männiku teel kahe mehe vahel konflikt, mille käigus lõi 53-aastane mees 20-aastast meest näkku. Täpsemad asjaolud on väljaselgitamisel.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus

Politseile laekus teade, et 4. detsembril varastati Jõgeval Kesk tänava elektroonikakauplusest neli Makita akutrelli akut. Kahju on 320 eurot.

Tartumaa

Omavoliline sissetung

12. detsembri hommikul teatati, et Peipsiääre vallas Kasepää külas murti sisse eramusse, kust varastati kaks Swedbanki pangakaarti ja üks ID-kaart. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Raske tervisekahjustuse tekitamine

12. detsembri õhtul teatati politseile peretülist Sillamäe linnas Kesk tänaval mille käigus lõi 43-aastast meest noaga tema elukaaslane. Mees toimetati haiglasse. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 34-aastase naise.

Kehaline väärkohtlemine

12. detsembril teatati, et Narvas Peetri platsil lõi 27-aastast naist 38-aastane mees.

Vargused

12. detsembril teatati, et Sillamäe linnas V. Tškalovi tänaval varastati keldrist kaks trimmerit ja jalgratas. Kahju on 471 eurot.

12. detsembril teatati, et Sillamäel tungiti sisse Roheline tänava keldriboksi ja varastatitööriistad ja muid esemeid. Kahju on 400 eurot.

Juhtumid piiril

12. detsembril saabus Narva-1 piiripunkti 1976. aastal sündinud määratlemata kodakondsusega Eesti elanik, kes juhtis Venemaal registreeritud sõiduautot Ford. Mees esitas kontrolliks võltsitud liikluskindlustuse poliisi. Juhtumi kohta alustati kriminaalmenetlust.

12. detsembril saabusid Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1989. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik ja 1974. aastal sündinud Ukraina kodanik, kellel puudusid piisavad rahalised vahendid Schengeni territooriumile sisenemiseks. Väljastati sisenemiskeelud ning nad saadeti tagasi Venemaale.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Raplamaa

Vargus

12. detsembril sai politsei teate, et Vana-Vigala külas on tabaluku aasa läbilõikamise teel sisse tungitud tallu ja varastatud sealt üks maal ja neli raamitud fotot. Esialgne tekitatud kahju on 1000 eurot.