Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 55 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks raske tervisekahjustuse tekitamine, 26 varavastast kuritegu, sealhulgas 18 vargust. Registreeriti kolm inimvigastusega liiklusõnnetust, milles sai viga kolm inimest. Tabati viis alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 583.

Riigist saadeti välja üks inimene.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

27. veebruaril teatati, et Lasnamäel Punasel tänaval asuvas kortermajas lõi 37-aastane mees 44-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi.

LÕUNA PREFEKTUUR

Viljandimaa

Kehaline väärkohtlemine

Politseile teatati, et 27. veebruari õhtul lõi 26-aastane mees Viljandis Põhja puiesteel asuvas korteris tüli käigus 21-aastast elukaaslast. Kannatanu pöördus tervisekontrolliks haiglasse ning seejärel üksikasjade selgitamiseks politseimajja.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Raske tervisekahjustuse tekitamine

27. veebruaril toimetas kiirabi Kohtla-Järve Ahtme linnaosast Õpetajate tänavalt haiglasse torkehaavaga 42-aastase mehe. Pärast esmaabi andmist lubati mees kodusele ravile.

Kehalised väärkohtlemised

27. veebruaril teatati, et Jõhvis Tartu maanteel rünnati 47-aastast meest. Mehele osutati esmaabi ning ta lubati kodusele ravile.

27. veebruaril teatati, et Sillamäel Viru puiesteel asuvas korteris tungis 32-aastasele naisele kallale tema abikaasa. Politseinikud pidasid 31-aastase kahtlustatava kinni.

Tööõnnetus

27. veebruaril kella 16 paiku sai Häirekeskus teate tööõnnetusest Kohtla-Järve linnas asuvas ettevõttes, kus ligi 3,25 meetri kõrguselt estakaadilt kukkus 63-aastane mees. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse. Õnnetuse täpsemaid asjaolusid selgitab politsei alustatud kriminaalmenetluse raames.

Kelmus

29. detsembril müüs 28-aastane mees Kohtla-Järvel eraisikule oma sõiduauto. Ostja maksis esimese sissemakse ning oli lepingu järgi kohustatud sõiduki eest kahe kuu jooksul tasuma 500 eurot, kuid ei teinud seda.

Juhtumid piiril

27. veebruaril avastas Narva kordoni seirevaatleja ajutise kontrolljoone ebaseadusliku ületuse Narva jõel. Tuvastati, et 1960. aastal sündinud Eesti Vabariigi kodanik ületas kontrolljoont mootorpaadiga Eesti Vabariigist Vene Föderatsiooni ja tagasi. Mees selgitas, et tegu oli navigatsiooniveaga. Piirivalvurid väljastasid talle kutse tulla menetlustoiminguteks Narva kordonisse.

27. veebruaril lennutas 1987. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik Narvas Linda tänaval drooni. Tegu oli kooskõlastamata lennuga välispiirist 900 meetri kaugusel. Mehele määrati rahatrahv.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargused

27. veebruaril teatati politseile, et Pärnus Rohu tänaval siseneti akna kaudu korterisse ja varastati sülearvuti Lenovo, juukselõikusmasin ja pardel. Kahju on kokku umbes 410 eurot.

27. veebruaril laekus politseile teade, et tabaluku lõhkumisega siseneti Põhja-Pärnumaa vallas kuuri ning varastati kaks mootorsaagi. Kahju on kokku umbes 820 eurot.