Politseis registreeritud sündmused

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Vargus
21. novembril teatati, et Kesklinnas Ahtri tänaval restoranist varastati sularaha. Kahju on 2125 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
21. novembril sai politsei väljakutse Tartus Sangla tänava korterisse, kus oli puhkenud konflikt kahe naise ja ühe mehe vahel. Tüli käigus sai viga joobes 45-aastane mees, kelle meedikud viisid traumapunkti. Juhtunu üksikasju uurib politsei kriminaalmenetluses.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
21. novembril sai politsei teate, et Kohtla-Järvel Sinivoore tänaval kortermajas tegi 64-aastane naine viga 60-aastasele mehele. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

21. novembril sai politsei teate, et Narvas Kreenholmi tänaval kortermajas tegi 33-aastane mees viga 25-aastasele naisele. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

21. novembril sai politsei teate, et Narvas Kreenholmi tänaval kortermajas tegi 33-aastane mees viga 19-aastasele naisele. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Piiriturvalisus
21. novembril tõkestasid piirivalvurid Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemise seitsmel Ukraina, ühel Venemaa ja ühel Kasahstani kodanikul. Sagedasemad tõkestamise põhjused seisnesid selles, et inimestel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks, nad andsid reisi eesmärkide kohta ebaselgeid ütlusi või tuvastati vestluse käigus, et inimene võib olla ohuks Eesti riigi avalikule korrale või julgeolekule. Välismaalastele koostati sisenemiskeeld ja nad suunati tagasi Venemaale.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Arvutikelmus
21. novembril alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et 11. novembril võeti telefonitsi ühendust 47-aastase Paide mehega ja pakuti talle võimalust investeerida krüptosse. Mees laadis oma arvutisse AnyDesk tarkvara ja andis juurdepääsu oma ettevõtte pangakontole, mille järel kanti ettevõtte arvelt raha mehe isiklikule arveldusarvele ja seejärel edasi kolmanda isiku arvele. Kahju on 525 eurot.

Kehaline väärkohtlemine
Politsei sai teate, et 19. novembri hilisõhtul lõi 36-aastane mees Türil korteris tüli käigus oma naabrit, 59-aastast meest.

Läänemaa

Omavoliline sissetung
Ööl vastu 22. novembrit sai politsei teate, et Haapsalus üritas seni tuvastamata isik tungida akna kaudu sisse 51-aastasele naisele kuuluvasse elamusse. Tegu jäi politsei sekkumise tõttu lõpule viimata. Juhtunu üksikasjad selgitatakse kriminaalmenetluses.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
Politsei sai teate, et 14. novembri õhtul lõi 42-aastane mees Pärnus kodus oma 41-aastast elukaaslast, kes sai viga.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.