Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 57 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 23 varavastast kuritegu, sealhulgas kümme vargust. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaks inimest. Tabati kuus alkoholi- ja kolm narkojoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
11. märtsil teatati politseile, et Mustamäel A.H. Tammsaare teel olevas elukohas läks 39-aastane mees kallale enda elukaaslasele, 45-aastasele naisele ja lõi teda korduvalt rusikaga. Politsei pidas mehe kinni.

11. märtsil teatati politseile, et Haaberstis Rannamõisa teel olevas kaupluses tekkis konflikt külastaja ja turvamehe vahel, kui 43-aastane mees jättis kassast läbi laskmata korvis olnud tooted. 43-aastane mees lõi sekkunud 45-aastast meest rusikaga näkku. Politsei pidas 43-aastase mehe kinni.

11. märtsil teatati politseile, et Lasnamäel Paasiku tänaval läks 43-aastane mees kallale võõrale 34-aastasele naisele ja lõi teda rusikaga. Politsei pidas 43-aastase mehe kinni.

Kelmus
11. märtsil alustati menetlust selles, et käesoleva aasta veebruaris registreeris Lasnamäel elav 72-aastane naine end kauplemisplatvormile, mille järel võeti temaga ühendust ja saadi kaugjuurdepääs naise arvutile AnyDesk programmi abi. Hiljem avastas naine, et tema pangakontolt on kadunud ligi 2470 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
11. märtsil teatati politseile, et Maardus Ringi tänaval olevas elukohas tekkis ühise alkoholitarvitamise käigus konflikt 52-aastase mehe ja tema abikaasa, 39-aastase naise vahel. Konflikti sekkus 19-aastane poeg, kes sai kehavigastusi. Politsei pidas 52-aastase mehe kinni.

Juhtum piiril
11. märtsil esitas Minskist Tallinna lennujaama saabunud 1966. aastal sündinud Ukraina kodanikust mees lisadokumendina võltsitud Poola isikutunnistuse. Mees peeti kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeval Lõuna prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
11. märtsil teatati politseile, et Narvas lõi kaupluses 34-aastane mees turvatöötajat, tekitades talle füüsilist valu ja kehavigastusi. Politsei pidas 34-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

11. märtsil alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et Narvas Rahu tänava korteris kasutas 46-aastane mees korduvalt füüsilist vägivalda oma poja suhtes. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

11. märtsil teatati politseile, et Narvas A-A. Tiimanni maja juures löödi 35-aastast meest, kes sai viga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Asja rikkumine ja hävitamine
11. märtsil teatati politseile, et Narvas I. Grafovi maja juures põlevad sõiduautod Honda ja Volkswagen. Kahju on ligikaudu 8000 eurot. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
11. märtsil alustati kriminaalmenetlust selles, et eelmisel päeval varastas 48-aastane mees Tallinnast rendifirma elektrilise tõukeratta ja viis selle Järva valda. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Kehaline väärkohtlemine
11. märtsil alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et eelmisel päeval Järva vallas kortermajas lõi 37-aastane mees oma 56-aastast ema, kes sai viga.

Raplamaa

Röövimine
11. märtsil sai politsei teate, et Kohila vallas Viljandi maanteel kaupluses möödus kassast toidukauba eest tasumata 42-aastane mees, kes tõukas teda takistada püüdnud 58-aastast naist, kes kukkus ja sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.