Politseis registreeritud sündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 77 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 25 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine ja 13 vargust. Tabati seitse alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 142. Nädala jooksul registreeriti neli euro võltsimisega seotud kuritegu.

Registreeriti kolm piirilt väljastatud sisenemiskeeldu, üks Schengeni viisaeeskirja ja üks piirirežiimi rikkumine. Eestist saadeti välja kaks isikut.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
6. detsembril teatati, et naaber lõi Põhja-Tallinnas Aru tänaval 49-aastast meest ja tekitas talle valu.

6. detsembril teatati, et Lasnamäel Vana-Kuuli tänaval asuvas korteris toimus konflikt elukaaslaste, 35-aastase mehe ja alkoholijoobes 33-aastase naise vahel, kes said mõlemad kehavigastusi.

6. detsembril teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval löödi 25-aastast naist ja tekitati talle valu.

6. detsembril teatati, et 31-aastane mees lõi Lasnamäel Punasel tänaval 35-aastast meest ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid 31aastase mehe kinni.

6. detsembril teatati, et 31-aastane mees lõi Lasnamäel Majaka tänaval oma abikaasat, 27-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

6. detsembril teatati, et alkoholijoobes 32-aastane mees lõi Lasnamäel Muhu tänaval asuvas korteris oma abikaasat, samuti alkoholijoobes 37-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargus
6. detsembril teatati, et Kesklinnas Roseni tänaval varastati lukustamata autost sülearvuti, tahvelarvuti ja erinevat mõõtetehnikat. Kahju on kokku 2500 eurot.

Juhtum piiril
6. detsembril saabusid Moskvast Tallinna lennujaama Vene Föderatsiooni kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Naisele väljastati sisenemiskeeld ja ta viibib lennujaama kinnisel Non-Schengeni alal kuni tagasilennuni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine

Ööl vastu 7. detsembrit puhkes Tartus Võru tänava kaupluse juures kaklus, milles sai viga kaine 21-aastane mees. Politsei pidas sündmuskohal kinni joobes 20-aastase mehe ning viis ta esmalt arestikambrisse kainenema. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine

6. detsembril kella 17.30 paiku teatati politseile, et Valgas Pargi tänava eramus puhkes alkoholi tarvitanud elukaaslaste vahel tüli, mille käigus sai viga 51-aastane naine. Politsei pidas joobes 57-aastase mehe kinni ning viis ta kainenema. Juhtunu üksikasju selgitab politsei edasises uurimises.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

6. detsembril teatati, et Lehtse alevikus tungis 53-aastasele naisele kallale tema endine elukaaslane. Politsei pidas 63-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Ida-Virumaa

Avaliku korra raske rikkumine

6. detsembril teatati, et Narvas Kreenholmi tänaval tungiti kallale 20-aastasele mehele.

Kehalised väärkohtlemised

6. detsembril teatati, et Jõhvis Rakvere tänaval tungiti kallale 47-aastasele naisele.

6. detsembril teatati, et Narvas Võidu tänaval asuvas korteris tungis 23-aastasele naisele kallale tema endine elukaaslane. Politsei pidas 30-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Ähvardamine

6. detsembril teatati, et Narvas saatis 28-aastasele naisele ähvardavaid sõnumeid tema tuttav, 33-aastane mees.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine

7. detsembri varahommikul sai politsei teate, et Pärnus Emajõe tänaval tõukas 47-aastane mees ühise alkoholi tarbimise käigus tekkinud tüli ajal oma 50-aastast elukaaslast.