Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 51 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 19 varavastast kuritegu, sealhulgas 14 vargust. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati kuus alkoholi- ja kaks narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 154 väärtegu.

Piiril väljastati neli sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

15. jaanuaril sai politsei teate, et Lasnamäel löödi korteris 61-aastast naist. Politsei viis kahtlustatavana jaoskonda 75-aastase mehe.

15. jaanuaril sai politsei teate, et Lasnamäel löödi korteris 25-aastast naist.

Vargus

15. jaanuaril sai politsei teate, et Mustamäel varastati sõiduauto Audi küljepeegel. Kahju on 1000 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine

15. jaanuaril kella 13.45 paiku sisenes 33-aastane mees Tartus Ülikooli tänaval asuvasse kontoriruumi, kus ründas sealseid töötaid ning lõhkus kontoris olevat vara. Kontori töötajad pidasid agressiivse mehe kinni ja kutsusid kohale politsei. Sündmuskohale saabunud korrakaitsjad võtsid ründaja kaasa ning viisid ta esmalt raviasutusse kontrolli. Vahejuhtumis sai viga 26-aastane mees, kes pöördus esmaabiks traumapunkti. Juhtunu üksikasju selgitab politsei alustatud kriminaalmenetluses.

Vargus

Ööl vastu 15. jaanuari varastati Tartus Magasini tänava lukustatud eramust erinevaid elektrilisi tööriistu. Esialgne kahju on 1000 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

15. jaanuaril teatati, et Jõhvis Narva maanteel tungiti kallale 42-aastasele mehele.

15. jaanuaril teatati, et Jõhvis Hariduse tänaval lõi 44-aastast naist korduvalt tema 42-aastane elukaaslane. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

15. jaanuaril teatati, et Narvas Kreenholmi tänaval asuvas korteris lõi 59-aastast naist tuttav 61-aastane mees. Politseinikud pidas kahtlustatava kinni.

Juhtumid piiril

15. jaanuaril saabus Narva raudteepiiripunkti riiki sisenevale suunale 1971. aastal sündinud Usbekistani Vabariigi kodanik. Kontrolliks esitas mees võltsitud Kreeka Vabariigi elamisloakaardi ning tal puudus riiki sisenemiseks viisa. Piiril väljastati sisenemiskeeld, mehele määrati rahaline karistus ning ta saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

15. jaanuaril saabud Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1953. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta ning kellel puudusid piisavad rahalised vahendid ja asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning mees saadeti tagasi Venemaale.

15. jaanuaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1991. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta ning kellel puudusid piisavad rahalised vahendid ja asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning naine saadeti tagasi Venemaale.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.