Politseis registreeritud sündmused

Põhja prefektuur

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
23. detsembril teatati Mustamäel A. H. Tammsaare teel toimuvast peretülist, mille käigus läks 30-aastane mees kallale 55-aastasele naisele, põhjustades talle valu ja kehavigastusi. Mees peeti politseinike poolt kinni ja toimetati jaoskonda.

23. detsembril teatati Tallinnas Toompuiesteel toimunud kaklusest, mille käigus 34-aastane ründas 31-aastast meest, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Kiirabi osutas 31-aastasele mehele esmaabi ning toimetas ta haiglasse. Politseinikud pidasid 34-aastase mehe kinni ning toimetasid ta jaoskonda.

23. detsembril teatati kesklinnas Videviku tänaval toimunud kallaletungist, mille käigus läks 39-aastane mees kallale 28-aastasele mehele, tekitades talle valu ja kehavigastusi. 39-aastane ründaja peeti politseinike poolt kinni ja toimetati jaoskonda.

24. detsembril teatati Tallinnas Paekaare tänaval toimunud peretülist, mille käigus läks 35-aastane mees kallale 46-aastasele naisele, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Mees peeti politseinike poolt kinni ja toimetati jaoskonda.

24. detsembril teatati Majaka põiktänavas toimunud peretülist, mille käigus lõi 35-aastane mees 57-aastast meest, tekitades talle valu ja kehavigastusi. 35-aastane mees lahkus enne politseinike saabumist.

24. detsembril teatati Vikerlase tänaval toimunud peretülist, mille käigus lõi 23-aastane mees 20-aastast naist, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Mees peeti politseinike poolt kinni ja toimetati jaoskonda.

24. detsembril teatati Tondi tänaval toimunud rünnakust, mille käigus peksid kaks seni tuvastamata meest 27-aastast meest, tekitades talle valu ja kehavigastusi.

25. detsembril teatati Läänemere teel toimunud peretülist, mille käigus peksis 42-aastane mees 64-aastast naist, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Mees peeti politseinike poolt kinni ja toimetati jaoskonda.

25. detsembril teatati Lootsi tänaval toimunud peretülist, mille käigus läks 40-aastane mees kallale 65-aastasele naisele, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Mees peeti politseinike poolt kinni ja toimetati jaoskonda.

25. detsembril teatati Lõime tänaval toimunud peretülist, mille käigus läks 22-aastane naine kallale 20-aastasele mehele, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Naine peeti politseinike poolt kinni ja toimetati jaoskonda.

25. detsembril teatati Pikal tänaval toimunud kallaletungist, mille käigus ründas 24-aastane naine 31-aastast meest, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Naine peeti politseinike poolt kinni ja toimetati jaoskonda.

25. detsembril teatati, et Angerja tänaval on seni tuvastamata inimene löönud 32-aastast meest, tekitades talle valu ja kehavigastusi.

26. detsembril teatati, et Lasnamäel Linnamäe teel asuvas korteris ründas alkoholijoobes 55-aastane mees talle tuttavat 20-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

26. detsembril teatati, et Põhja-Tallinnas Angerja tänaval asuvas korteris ründas 45-aastane mees oma elukaaslast, 41-aastast naist. Mõlemad osapooled olid alkoholijoobes. Politseinikud pidasid mehe kahtlustatavana kinni ja toimetasid jaoskonda.

26. detsembril teatati, et Nõmmel Valdeku tänaval ründas 37-aastane mees talle tuttavat 55-aastast meest, tekitades kannatanule füüsilist valu ja tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas kannatu haiglasse. Politseinikud pidasid ründaja kinni.

26. detsembril teatati, et Lasnamäel Linnamäe teel asuvas korteris ründas 31-aastane mees oma elukaaslast, 25-aastast naist, tekitades talle kehavigastusi.

26. detsembril teatati, et Põhja-Tallinnas Salme tänaval asuvas korteris ründas 58-aastane naine oma abikaasat, 49-aastast meest. Politseinikud pidasid naise kinni ja toimetasid jaoskonda.

26. detsembril teatati, et Lasnamäel Kivila tänaval ründas 36-aastane mees talle tuttavat 34-aastast naist, tekitades talle füüsilist valu ja kehavigastusi.

26. detsembril teatati, et Viru väljakul ründas 39-aastane mees 24-aastast meest. Keegi viga ei saanud. Politseinikud toimetasid ründaja jaoskonda.

Looma julm kohtlemine
24. detsembril teatati, et Kopli tänaval lohistab, sakutab ning lööb jalaga 52-aastane mees kahte koera, põhjustades neile valu ja välditavaid füüsilisi ja vaimseid kannatusi. Mees peeti politseinike poolt kuriteos kahtlustatavana kinni ja toimetati jaoskonda.

Vargus
25. detsembril teatati Sadama tänava meelelahutusasutuse riietusruumis toimunud vargusest, mille käigus varastati käekott, kus sees oli mobiiltelefon ja sularaha. Esialgne kahju ca 1520 eurot.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
23. detsembril teatati Rae vallas Kaare teel toimunud peretülist, mille käigus peksis 35-aastane mees 33-aastast naist, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Mees peeti politseinike poolt kinni ja toimetati jaoskonda.

24. detsembril teatati Kose vallas Kolu külas toimunud peretülist, mille käigus läks 44-aastane mees kallale 44-aastasele naisele, põhjustades talle valu ja kehavigastusi. Mees peeti politseinike poolt kinni ja toimetati jaoskonda.

25. detsembril teatati Maardu linnas Kellamäe tänaval toimunud kallaletungist, mille käigus läks seni tuvastamata mees kallale 20-aastasele mehele.

Juhtumid piiril
23. detsembril saabus Tallinna lennujaama Kiievist 2001. aastal sündinud Ukraina kodanik, kel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi ning piisavad elatusvahendid, arvestades riigis viibimise kestust ja olemust, või päritoluriiki naasmiseks või transiidiks vajalikud dokumendid. Mehele koostati piiril sisenemiskeed ning kuni tagasilennuni viibib ta Tallinna lennujaama non-Schengeni alal.

23. detsembril viis Põhja prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalvetalituse ametnik läbi illegaalimenetluse 1973. aastal sündinud Ukraina kodaniku suhtes, kes tabati joobeseisundis sõiduki juhtimiselt ning tema viisavabadus tunnistati PPA poolt kehtetuks. PPA ametnik koostas naisele ettekirjutuse Eestist lahkumiseks ja kohaldas talle ühes aastaks sissesõidukeelu.

24. detsembril saabusid Tallinna lennujaama Moskvast 1980. aastal sündinud ja 1990. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikud, kellel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustasid reisi eesmärki ja tingimusi. Neile koostati piiril sisenemiskeelud ning nad lahkusid samal päeval lennuga Minski.

24. detsembril saabus Tallinna lennujaama Minskist 1992. aastal sündinud Valgevene Vabariigi kodanik, kel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Naisele koostati piiril sisenemiskeeld ning tema viisa tunnistati kehtetuks vastava märkega viisaregistris. Naine viibis kuni tagasilennuni lennujaama non-Schengeni alal.

25. detsembril saabus Tallinna lennujaama Moskvast 1993. aastal sündinud India Vabariigi kodanik, kel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Mehele koostati piiril väljastatud sisenemiskeeld ning tema viisa tunnistati kehtetuks. Mees lahkus samal päeval lennuga Moskvasse.

25. detsembril saabus Tallinna lennujaama Kiievist 2001. aastal sündinud Ukraina kodanik, kel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi ning puudusid ka piisavad elatusvahendid. Mehele koostati piiril sisenemiskeeld ning ta viibis kuni tagasilennuni lennujaama non-Schengeni alal.

25. detsembril saabus Tallinna lennujaama Kiievist 1973. aastal sündinud Ukraina kodanik, kel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Mehele koostati piiril väljastatud sisenemiskeeld ning ta viibib kuni tagasilennuni lennujaama non-Schengeni alal.

26. detsembril kontrolliti Tallinna lennujaamas Londonisse minna soovinud 1976. aastal sündinud Malaisia Föderatsiooni kodanikku, kes oli tagasiulatuva 180-päevase perioodi jooksul viibinud Schengeni alal lubatud 90 päeva asemel kokku 139 kalendripäeva, neist ühe päeva Eesti Vabariigis. Naisele koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ja kohaldati üheks aastaks sissesõidukeeld Schengeni alale. Naine lennule ei jõudnud.

26. detsembril saabusid Tallinna lennujaama Kiievist kaks Ukraina kodanikku: 1988. aastal sündinud naine ja 1968. aastal sündinud mees, kel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi ning puudusid ka piisavad elatusvahendid. Neile koostati piiril väljastatud sisenemiskeelud. Sobiva tagasilennuni viibivad isikud Tallinna lennujaama non-Schengeni alal.

Lõuna prefektuur

Jõgevamaa

Vargus
23. detsembri öösel tungiti Jõgeva vallas Vaimastveres sisse kauplusesse ning varastati erinevaid sigarette. Kahju on umbes 1000 eurot.

Põlvamaa

Kelmus
Politseile laekusid teated, et detsembrikuus on seni tuvastamata isik võtnud kahe Räpinas elava eaka mehe nimele erinevaid kiirlaenusid, mis on kontoomaniku teadmata edasi kantud talle tundmatutele inimestele. Kahju on üle 25 000 euro.

Tartumaa

Kehalised väärkohtlemised
23. detsembri õhtul sai politsei väljakutse Tartus Lepa tänavale, kus 27-aastane joobes mees lõi oma 36-aastast endist elukaaslast. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Politseile laekus avaldus, et 24. detsembril ründas seni tuvastamata mees Rootsi kruiisilaeval 56-aastast meest, kes sai viga. Politsei uurib üksikasju kriminaalmenetluses.

24. detsembri öösel sai politsei väljakutse Tartus Mäe tänavale, kus ühes korteris oli pekstud 26-aastast meest. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni 30-aastase mehe.

24. detsembri õhtul sai politsei väljakutse Tartus Jakobi tänaval pubi ette, kus 21-aastane mees lõi talle võõrast 14-aastast noormeest rusikaga näkku. Kannatanu arstiabi ei vajanud. Politsei pidas lööja kuriteos kahtlustatavana kinni ning viis ta esialgu kainenema.

24. detsembri õhtul sai politsei väljakutse Elva valda korterisse, kus 55-aastane mees lõi ja ähvardas noaga oma 46-aastast elukaaslast. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

25. detsembri öösel sai politsei väljakutse Tartus Jaama tänaval korterisse, kust kuuldi naise ja tema endise elukaaslase vahelist karjumist ja kaklemist. Abi saabudes kostus korterist üksnes naise häält, ust keegi ei avanud, mistõttu võeti see maha. Ruumist leiti viga saanud 34-aastane naine, kellele anti esmaabi. Mees oli korterist võtnud kaasa naisele kuuluva telefoni ja kuldketi koguväärtuses 3000 eurot ja põgenenud. Naist rünnanud 29-aastase mehe asukohta ja juhtunu täpsemaid üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

25. detsembri päeval sai politsei teate, et Tartus Saekoja tänaval korteris lõi 34-aastane naine oma 35-aastast meest. Üksikasju selgitatakse kriminaalmenetluses.

25. detsembri õhtul sai politsei väljakutse Tartus Kastani tänaval korterisse, kus 35-aastane mees lõi 44-aastasele mehele peaga vastu nägu. Kannatanule anti esmaabi. Politsei alustas juhtunu üksikasjade selgitamiseks kriminaalmenetlust.

Võltsitud maksevahend
25. detsembril sai politsei teate, et Elva vallas Konguta külas tasuti alkoholi eest 10-eurostega, mis osutusid võltsitud rahatähtedeks. Politsei võttis rahatähed hoiule ning uurib üksikasju kriminaalmenetluses.

Vargus
Politseile laekus teade, et Tartus Jalaka tänaval on sisse murtud garaaži ning varastatud kümme akent. Kahju on umbes 1600 eurot.

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
24. detsembri õhtul sai politsei väljakutse Valgas J. Kuperjanovi tänaval maja juurde, kus joobes 17-aastane mees lõi talle tuttavat 17-aastast meest, kes sai viga. Politsei pidas lööja kuriteos kahtlustatavana kinni.

Viljandimaa

Kehalised väärkohtlemised
27. detsembri varahommikul sai politsei väljakutse Mõisaküla linna eramusse, kus koju saabunud joobes 52-aastane mees peksis oma 49-aastast abikaasat. Kui peksmist läks takistama juhtunut pealt näinud teismeline, lõi mees ka teda. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning kuna ta osutas vastupanu ja oli agressiivne, kasutati ka käeraudu. Üksikasju selgitatakse kriminaalmenetluses.

27. detsembri varahommikul sai politsei väljakutse Viljandis Ilmarise tänavale, kus rünnati 65-aastast meest, kes sai viga. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni 27-aastase mehe.

Vargused
Politseile laekus teade, et ajavahemikul 21.-27. detsember varastati Viljandi vallas Järtsaare külas ekskavaatorist diislikütust ning samas murti sisse ka soojakusse, kust varastati tööriistu. Kahju on selgitamisel.

23. detsembril avastati, et Viljandi vallas Heimtali külas on keegi võõras sisenenud lukustamata korterisse ning varastatud ehteid. Kahju on umbes 800 eurot.

Politseile laekus teade, et 24. detsembril varastati Viljandis C. R. Jakobsoni tänaval kauplusest rahakott dokumentide, sularaha ja muude esemetega. Kahju on umbes 500 eurot.

Võrumaa

Kehalised väärkohtlemised
Politseile laekus teade, et 21. detsembri öösel löödi Võrus Koidula tänaval ööklubis 29-aastast meest, kes sai viga.

Politseile laekus teade, et 26. detsembri varahommikul lõi joobes 21-aastane mees Antslas Jaani tänaval korteris oma 20-aastast elukaaslast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Juhtum piiril
25. detsembril peeti Luhamaa piiripunktis Eestist lahkumisel kinni Usbekistani Vabariigi kodanik, 25-aastane mees, kes oli viibinud Schengeni viisaruumis 30 päeva seadusliku aluseta, neist ühe päeva Eesti Vabariigis. Mehele määrati rahatrahv, kohaldati kolmeks aastaks sissesõidukeeld ning lubati riigist lahkuda.


Ida prefektuur
Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
26. detsembril lõi 31-aastane mees Vinni alevikus korteris oma endist 29-aastast elukaaslast. Mees on kuriteos kahtlustatavana kinni peetud.

Vargused
23. detsembril varastas 43-aastane mees Tapa linnas kauplusest tooteid ligikaudu 117 eurot väärtuses. Mees on kuriteos kahtlustatavana kinni peetud.

23. detsembril teatati politseile, et Rakveres Rägavere teel asuvalt territooriumilt on kahest lukustamata sõidukist varastatud autovõtmed, autodokumendid ja paagivõti. Esialgne vargusega tekitatud kahju on 800 eurot.

Ida-Virumaa
Vägivald võimuesindaja suhtes
25. detsembril alustati kriminaalmenetlus selles, et Narvas Mõisa tänava meelelahutusasutuses lõi 20-aastane naine 28-aastast politseiametnikku. Naine on kahtlustatavana kinni peetud.

Röövimine
23. detsembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Ahtme maanteel ründasid kaks seni kindlaks tegemata isikut 62-aastast naist ja röövisid talt käekoti.

Kehalised väärkohtlemised
26. detsembril lõi seni kindlaks tegemata mees Narvas Tallinna maantee kaubanduskeskuses 60-aastast turvatöötajat.

26. detsembril lõi seni kindlaks tegemata naine Kohtla-Järvel Pärna tänava baaris 32-aastast naist.

25. detsembril lõi 43-aastane mees Narvas Tallinna maantee korteris 40-aastast naist. Mees on kuriteos kahtlustatavana kinni peetud.

25. detsembril lõi 44-aastane mees Jõhvis Narva maantee korteris enda 44-aastast elukaaslast. Mees on kahtlustatavana kinni peetud.

25. detsembril löödi Sillamäel Viru puiestee meelelahutusasutuses 29-aastast meest.

25. detsembri lõi 45-aastane mees Narvas Pähklimäe tänava korteris enda 42-aastast elukaaslast. Mees on kahtlustatavana kinni peetud.

24. detsembril lõi 46-aastane mees Ahtmes Mardi tänava meelelahutusasutuses 64-aastast meest. Lööja on kuriteos kahtlustatavana kinni peetud.

24. detsembril teatati politseile, et Ahtmes Ritsika tänava korteris on 35-aastane naine löönud enda 11-kuust last. Naine on kahtlustatavana kinni peetud.

24. detsembril lõi 59-aastane mees Lüganuse vallas AA külas 45-aastast meest. Lööja on kuriteos kahtlustatavana kinni peetud.

24. detsembril lõi 68-aastane mees Narvas Energia tänava elamus 48-aastast naist. Mees on kuriteos kahtlustatavana kinni peetud.

24. detsembril lõi 32-aastane mees Jõhvis Narva maantee korteris enda 29-aastast abikaasat. Lööja on kuriteos kahtlustatavana kinni peetud.

24. detsembril teatati politseile, et 33-aastane mees lõi Sillamäel Ranna tänava korteris 26-aastast elukaaslast.

23. detsembril haaras 61-aastane mees Sillamäel Kesk tänava korteris juustest ja tõukas enda 85-aastast ema. Mees on kuriteos kahtlustatavana kinni peetud.

23. detsembril lõi 31-aastane mees Kohtla-Järvel Tuuslari tänava korteris enda 26-aastast elukaaslast. Mees on kuriteos kahtlustatavana kinni peetud.

23. detsembril lõi 30-aaastane mees Narvas Uusküla tänava korteris enda 31-aastast elukaaslast.

23. detsembril tekitas 79-aastane mees Narvas A. Puškini tänava korteris füüsilist valu enda 42-aastasele naabrile. Mees on kahtlustatavana kinni peetud.

Omavoliline sissetung
Ajavahemikul 23. – 24. detsember on Alutaguse vallas Vaikla küla talumajja akna lõhkumise teel sisse tungitud.

Vargus
Ajavahemikul 26. november – 26. detsember varastati Sillamäel Geoloogia tänava trepikojast jalgratas väärtusega 210 eurot.

25. detsembril teatati politseile, et Narvas Kangelaste prospektil varastati vägivalda kasutamata 12-aastaselt tüdrukult mobiiltelefon ja prillid.

Ajavahemikul 23. – 24. detsember varastati Jõhvis Pae tänaval seisnud sõiduautost suunatuled, õhufilter ja autorehv. Esialgne kahju on 260 eurot.

Ajavahemikul 20. – 23. detsember varastati Sillamäel Kajaka tänava garaažist veoauto.

Juhtumid piiril

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 25. detsembril Eestisse sisenemisel kahte Moldova Vabariigi kodanikku. Kuna neil puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati neile sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 25. detsembril Eestisse sisenemisel 1972. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku. Kuna naisel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 25. detsembril Eestisse sisenemisel 1994. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 24. detsembril Eestisse sisenemisel 1966. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 24. detsembril Eestisse sisenemisel 1953. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanikku. Kuna naisel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 24. detsembril Eestisse sisenemisel 1986. aastal sündinud Ukraina kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Ida prefektuuri Narva raudteepiiripunktis kontrolliti 24. detsembril kell 9.39 Eestisse sisenemisel 1991. aastal Moldova Vabariigi kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Ida prefektuuri Narva raudteepiiripunktis kontrolliti 24. detsembril kell 10.09 Eestisse sisenemisel kahte Moldova Vabariigi kodanikku. Kuna neil puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati neile sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 24. detsembril Eestisse sisenemisel 1991. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 23. detsembril Eestist väljumisel 1987.aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku. Naine viibis Schengeni riikide territooriumil kaksteist päeva seadusliku aluseta, kõik päevad Eestis. Talle koostati ettekirjutis Eestist lahkumiseks ja määrati rahatrahv 120 eurot. Naine lahkus Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 23. detsembril Eestisse sisenemisel 1979. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 23. detsembril Eestisse sisenemisel 1983. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 23. detsembril Eestisse sisenemisel 1979. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Lääne prefektuur

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
26. detsembril sai politsei teate, et Haapsalus Metsa tänaval ründas 50-aastane naine oma 18-aastast tütart.

Omavoliline sissetung
23. detsembril sai politsei teate, et Lääne-Nigula vallas siseneti omaniku loata elumajja ja selle kõrvalhoonesse.

Pärnumaa

Kehalised väärkohtlemised
26. detsembril sai politsei teate, et Sindi linnas lõi 69-aastane naine 33-aastast tuttavat naist, kes sai viga.

24. detsembril sai politsei teate, et Sindi linnas lõi 51-aastane mees oma 47-aastast abikaasat, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Avaliku korra raske rikkumine
25. detsembril sai politsei teate, et Pärnus Riia tänaval ründas 23-aastane mees tuttavat 46-aastast naist ja 78-aastast meest. Politsei pidas 23-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
25. detsembril sai politsei teate, et 24. detsembril lõi 56-aastane mees Rapla vallas oma 44-aastast elukaaslast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Saaremaa

Vargus
23. detsembril sai politsei teate, et Saaremaa vallas tungiti eluhoonesse ja varastati jalgratas, muruniiduk ja muid elektriseadmeid. Vargusega tekitati kahju ligi 2000 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.