Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 49 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 23 varavastast kuritegu, sealhulgas 10 vargust. Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati kolm alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 146 väärtegu.

Riigist saadeti välja üks isik ning piiril registreeriti üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
22. jaanuaril teatati, et alkoholijoobes 41-aastane mees lõi Mustamäel J. Sütiste teel asuvas korteris oma abikaasat, 42-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

22. jaanuaril teatati, et 37-aastane mees ründas Kesklinnas Videviku tänaval asuvas korteris endale tuttavat 44-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus

22. jaanuari õhtupoolikul teatas tähelepanelik linlane, et Tartus Kivi tänava kauplusest tormasid välja noorukid, kes arvatavalt poest midagi varastasid. Teatele kiirelt reageerinud politseipatrull pidas noorukid kinni Raatuse koolimaja lähistel. Kontrollimisel tuvastas politsei, et kaks neist olid alkoholi tarvitanud, kolmas seltskonnas viibinud noormees oli kaine ja tema saadeti peale esmaseid toiminguid ära koju. Koolimaja juurest võeti politseimajja kaasa 20-aastane joobes noor mees, kes peeti kinni kuriteos kahtlustatavana, teine 16-aastane nooruk paigutati esmalt aga arestikambrisse kainenema. Poiste juurest leitud neli pudelit alkohoolset jooki tagastati rikkumata kujul kauplusele ning juhtunu üksikasjade selgitamiseks alustas politsei kriminaalmenetluse.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

20. jaanuaril löödi Rakveres Tallinna tänaval löödi 30-aastast naist.

22. jaanuaril teatati, et Rakveres Lembitu tänaval asuvas korteris tungis 48-aastasele naisele kallale tema 39-aastane endine elukaaslane.

Ähvardamine

22. jaanuaril teatati, et Vinni vallas Muuga külas ähvardas 39-aastane mees 50-aastast meest relvataolise esemega.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

21. jaanuaril löödi Jõhvis Roosi tänaval 41-aastast meest.

18. jaanuaril teatati, et Narvas A-A. Tiimanni tänaval asuvas korteris lõi 63-aastast naist tema 58-aastane õde.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine

22. jaanuaril sai politsei teate, et Pärnus asuvas korteris tõukas 26-aastane naine oma 49-aastast ema, kes kukkus ja sai viga. Politsei pidas 26-aastase naise kahtlustatavana kinni.