Politseis registreeritud sündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeva jooksul 70 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 30 varavastast kuritegu, sealhulgas 20 vargust ning üks sõidukivargus a omavoliline kasutamine. Tabati kuus alkoholijoobes ja üks narkojoobes sõidukijuht. Narkootikumide omamist või tarbimist tuvastati kahel korral. Piirilt väljastati üks sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
3. märtsil teatati, et Mustamäel Ehitajate teel asuvas korteris lõi 34-aastane mees oma elukaaslast, 30-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valeraha teade
Politseile laekus teade, et 3. märtsil avastati Tartus Võru tänava sularahakeskuses võltsimistunnustega 2-eurone münt, mis saadeti ekspertiisi.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
3. märtsil teatas 66-aastane mees, et Narvas Pähklimäe tänava trepikojas lasi naaber mehele pipragaasi näkku. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

3. märtsil teatati politseile, et Narvas Võidu prospekti asutuses lõi 58-aastane mees 31-aastast meest. Kõik juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Vargused
Ajavahemikul 3. – 4. märts varastati Kohtla-Järvel Outokumpu tänava korterist sülearvuti, mobiiltelefon, tahvelarvuti ja muid esemeid. Esialgne varaline kahju on 1729 eurot.

Ajavahemikul 29. veebruar – 3. märts varastati Narvas Rakvere tänava garaažist mopeed. Esialgne kahju on 630 eurot.

3. märtsil teatati politseile, et 1. märtsil varastati Sillamäel Kajaka tänava garaažist ligikaudu 456 euro eest erinevaid esemeid.

Juhtum piiril
Narva-1 piiripunktis kontrolliti 3. märtsil Eestisse sisenemisel 1990. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku. Kuna naisel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Raplamaa

Tapmine
3. märtsil sai politsei teate, et Järvakandi alevis lõi 52-aastane mees ühise alkoholi tarvitamise käigus tekkinud konflikti ajendil noaga tuttavat 42-aastast meest, kes suri hiljem saadud vigastustesse. Politsei pidas 52-aastase mehe kahtlustatavana kinni. Kõik juhtunu asjaolud on täpsustamisel.