Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 96 avaldust ja teadet kuritegudest. Registreeriti üks röövimine ja kolm avaliku korra rasket rikkumist, 41 varavastast kuritegu, sealhulgas 11 vargust. Registreeriti viis inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada viis inimest. Tabati üks narkojoobes ja kaks alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 360 väärtegu.

Piiril registreeriti neli sisenemiskeeldu ja Eestist saadeti välja kaks inimest.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine

20. märtsil teatati, et Lasnamäel asuvas kaupluses lõhkus 22-aastane mees veinipudeli ning lõi turvatöötajat, kes sai vigastada. Politseinikud pidasid 22-aastase mehe kinni.

Kehalised väärkohtlemised

20. märtsil teatati, et tundmatu noormees lõi Lasnamäel 67-aastast naist vastu õlga ning põhjustas talle valu.

20. märtsil teatati, et Lasnamäel Paasiku tänaval asuvas korteris toimus abikaasade vaheline konflikt, mille tagajärjel sai 38-aastane naine vigastada. Politseinikud pidasid kinni 40-aastase mehe.

20. märtsil teatati, et Kesklinnas Viru väljakul lõi 50-aastane mees 32-aastast meest ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid vanema mehe kinni.

20. märtsil teatati, et Lasnamäel Kivila tänaval asuvas korteris toimus elukaaslaste vahel konflikt, mille tagajärjel sai 39-aastane naine vigastada. Politseinikud pidasid kinni 40-aastase mehe.

Vargus

20. märtsil teatati, et Kesklinnas Lastekodu tänaval asuvast korterist varastati ühise alkoholi tarvitamise käigus 1000 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine

20. märtsil teatati, et Kehras Kooli tänaval asuvas korteris lõi alkoholi tarvitanud 59-aastane mees elukaaslast ning põhjustas talle füüsilist valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargus

20. märtsil teatati, et Maardus Keemikute tänaval asuvas kaupluses varastati õlakott, milles oli rahakott ja telefon. Esialgne kahju on 238 eurot.

Juhtumid piiril

18. märtsil kell 20 saabusid Kiievist Tallinna lennujaama kolm Ukraina kodanikku, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid ning 1990., 1992. ja 1995. aastal sündinud meestele väljastati sisenemiskeeld. Mehel lahkusid eile päeval Kiievisse.

20. märtsi lõunal saabus Londonist Tallinna lennujaama 1986. aastal sündinud Ukraina kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki õigustavad ja tingimusi täitvad dokumendid ning piisavad elatusvahendid. Mehele väljastati sisenemiskeeld ning ta lahkus samal päeval Kiievisse.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Kehaline väärkohtlemine

20. märtsil teatati, et Põltsamaa vallas Sulustvere külas lõi 50-aastane mees 56-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Tartumaa

Röövimine

20. märtsi õhtul ähvardati Tartus Narva maanteel asuvas pargis 22-aastast naist noaga ning temalt varastati iPhone mobiiltelefon. Naine vahejuhtumis viga ei saanud. Sündmusele reageerinud politseinikud pidasid kontrollimiseks kinni kaks mees vanuses 23- ja 40-eluaastat. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

Avaliku korra raske rikkumine

20. märtsi pealelõunal lõi 41-aastane mees Tartus Võru tänava söögikohas tuttavat 37-aastast meest. Meedikud andsid kannatanule esmaabi koha peal. Juhtunu üksikasju uurib politsei.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Avaliku korra raske rikkumine

20. märtsil haaras Narvas Puškini tänaval tundmatu mees põhjuseta 62-aastast naist, millega tekitas temale füüsilist valu. Pärast seda lõi ka 58-aastast ja 66-aastast meest, kes tulid naisele appi, ja tekitas ka neile füüsilist valu ja kehavigastusi.

Vargus

Politseile teatati 20. märtsil, et Narvas varastati Tallinna mnt korterist erinevaid kuldehteid. Kahju on 4930 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
20. märtsil sai politsei teate, et Pärnus asuvas korteris tungis 34-aastane mees kallale oma 27-aastasele elukaaslasele, tekitades naisele tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.