Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 77 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 32 varavastast kuritegu, sealhulgas 18 vargust (kolm eluruumidest, üks sõidukist). Registreeriti üks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles hukkus üks inimene. Tabati üheksa alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 182 väärtegu.

Piiril väljastati üks sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

12. veebruaril teatati, et 49-aastane mees lõi Lasnamäel Pae tänaval asuvas korteris oma abikaasat, 44-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid 49-aastase mehe kinni.

12. veebruaril teatati, et 32-aastane mees ründas Kesklinnas Narva maanteel oma elukaaslast, 27-aastast naist.

12. veebruaril teatati, et 22-aastane mees lõi Lasnamäel Läänemere teel asuvas korteris oma vanaema, 80-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud toimetasid ründaja haiglasse.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
12. veebruaril teatati, et 46-aastane mees ründas Iru külas Ämma põiktänaval oma abikaasat, 42-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi.

Juhtumid piiril

12. veebruaril saabus Istanbulist Tallinna lennujaama Aserbaidžaani Araabia Vabariigi kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele väljastati sisenemiskeeld ja ta viibib lennujaama kinnisel Non-Schengeni alal kuni tagasilennuni.

12. veebruaril saabus Tallinna Vanasadamasse Poola Vabariigi registreerimismärgiga mootorsõiduk Mercedes-Benz, mida juhtis Poola Vabariigi kodanik. Kontrollimisel esitas mees koos teiste dokumentidega võltsitud Ukraina juhiloa. Politseiametnikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus

Politseile laekus teade, et 3. veebruaril varastati Tartus Nõlvaku tänava kauplusest spordikott, Playstationi mängukonsool, nuppudega mobiiltelefon, elektriline hambahari ja neli Polari kella. Kahju on 1102 eurot

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

12. veebruaril teatati, et Haljala alevikus asuvas haridusasutuses lõi 13-aastast poissi korduvalt 14-aastane poiss.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

12. veebruaril teatati, et Kohtla-Järvel Outokumpu tänaval asuvas korteris tungis 27-aastasele naisele kallale tema 43-aastane elukaaslane.

12. veebruaril teatati, et Narvas A. Juhhanovi tänaval asuvas haridusasutuses lõi 16-aastane noormees 14-aastast poissi.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine

12. veebruaril sai politsei teate, et Türi linnas lõi omavahelise tüli käigus 46-aastane mees 40-aastast naist ja 19-aastast meest, põhjustades neile füüsilist valu. Politsei pidas 46-aastase mehe kahtlustatavana kinni.