Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 107 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 61 varavastast kuritegu, sealhulgas 36 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 36. Registreeriti 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 3 inimest. Tabati 9 alkoholijoobes sõidukijuhti. Piirilt väljastati 24 sisenemiskeeldu, tuvastati 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine ning 1 piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
7. juulil teatati, et Kristiines Endla tänaval toimus kahe mehe vahel konflikt, milles sai kannatada 50-aastane mees.

7. juulil sai politsei väljakutse Lasnamäe J. Koorti tänava korterisse, kus 34-aastane mees lõi 55-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

7. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Salme tänaval lõid kaks seni tuvastamata meest 70-aastast meest.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
7. juulil teatati, et Harku vallas Tiskre külas lõi seni tuvastamata mees 26-aastast meest.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
7. juulil sai politsei teate, et Kallaste linnas Peipsiääre vallas lõi 54-aastane mees oma abikaasat. Naisele anti kohapeal esmaabi ja juhtunu osas alustati kriminaalmenetlus.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Vargus
Politseile teatati, et ööl vastu 6. juulit varastati Sillamäelt Kesk tänaval asuva maja juurest jalgratas Cube Hyde. Kahju on kokku 679 eurot.

Piiriturvalisus
7. juulil tuvastati Narva I piiripunktis Schengeni viisaeeskirjade rikkumine Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kellele määrati rahatrahv, kohaldati riiki sisenemise keeld ning koostati ettekirjutus riigist lahkumiseks seitsme päeva jooksul.

7. juulil koostati Narva-I piiripunktis 21 riiki sisenemiskeeldu. Neist 13 Ukraina kodanikele ja kaheksa Venemaa Föderatsiooni kodanikele.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Asja rikkumine ja hävitamine
7. juulil alustati menetlust selles, et täpselt tuvastamata ajal on Pärnus põletatud mänguväljakul asuval ronimisatraktsioonil liumägi ja osa platvormist. Kahju on kokku 5000 eurot.

Vargused
7. juulil alustati menetlust selles, et ajavahemikul 6. juuli õhtu kuni 7. juuli hommik on Pärnus varastatud ehitussoojakust tööriistu. Esialgsetel andmetel on kahju 2540 eurot.

7. juulil alustati menetlust selles, et täpselt tuvastamata ajal varastati Pärnus parkla rattahoidlast beeži värvi naiste jalgratas. Kahju on 300 eurot.

7. juulil alustati menetlust selles, et 16. juunil varastati Pärnus poest alkoholi. Kahju on esialgsetel andmetel ligi 415 eurot.