Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 83 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine, 34 varavastast kuritegu, sealhulgas 24 vargust (kaks eluruumidest; kaks sõidukitest). Registreeriti kuus inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada üheksa inimest. Tabati üheksa alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 329 väärtegu.

Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

28. mai öösel teatati politseid Tallinnas Raadiku tänaval peretülist, mille käigus lõi 37-aastane mees oma elukaaslast, 23-aastast naist rusikaga näkku.

28. mail teatati politseid Tallinnas Sitsi tänaval toimunud tülist, mille käigus lõi 40-aastane mees tüli käigus 39-aastast meest noaga õlga. Politsei pidas pussitaja kinni ning toimetas ta jaoskonda.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine

28. mai õhtul lõi 23-aastane mees Tartus Narva maantee kaupluse parklas 23-aastast tuttavat meest. Kannatanu pöördus esmaabiks traumapunkti ning seejärel üksikasjade selgitamiseks politseijaoskonda.

Vargused

28. mail teatati politseile, et Luunja alevikus Aedniku tänaval on sisse murtud mitmesse garaaži. Ühest neist oli varastatud trimmer ja ketaslõikur. Lõhkumise ja vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

20. mail avastati, et Tartus Uue tänava maja eest on varastatud lukustatud jalgratas Classic. Vargusega tehtud kahju on 300 eurot.

Avaliku korra raske rikkumine

27. mail kella 19.30 paiku õhtul lõi 23-aastane mees Tartu bussijaama juures 17-aastast noormeest. Kes sai viga ning pöördus esmaabiks traumapunkti. Politsei pidas 23-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

28. mail teatati, et Rakveres Võidu tänaval tungisid kaks seni tuvastamata naist kallale 46-aastasele naisele.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

28. mail teatati, et Kiviõli linnas Uus tänaval korterelamu trepikojas lõi 56-aastane mees 30-aastast naist.

Vargus
24. mail varastati Narvas Tallinna maanteele pargitud veoki küljespoilerid. Kahju on 6567 eurot.

Omastamine

28. mail teatati, et Narvas Tallinna maanteel omastati kauplusesse unustatud mobiiltelefon Huawei. Kahju on 309 eurot.

Juhtum piiril

28. mail saabusid Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1988. aastal ja 1992. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanikud, kes andsid ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta ning kellel puudusid piisavad rahalised vahendid ja asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeelud ning mehed saadeti tagasi Venemaale.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine

28. mail alustati kriminaalmenetlus selles, et Haapsalus lõi 22-aastane naine 21-aastast naist, kes sai viga.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine

28. mail sai politsei teate, et Rapla vallas lõi 51-aastane mees oma 49-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Vargus

28. mail sai politsei teate, et Kehtna vallas varastati taluhoonest elektripliit ja ligi 1000 kilo vanarauda. Vargusega tekitati kahju ligi 1000 eurot.