Politseis registreeritud sündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeva jooksul 72 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli kolm avaliku korra rasket rikkumist, 23 varavastast kuritegu ja 12 vargust. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaks inimest. Tabati 12 alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 182.

Registreeriti üks piirilt väljastatud sisenemiskeeld ja Eestist saadeti välja üks inimene.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

13. detsembril teatati, et Lasnamäel Pae tänaval lõi 35-aastane mees 36-aastast meest. Politseinikud pidasid 35-aastase mehe kinni.

13. detsembril teatati, et Lasnamäel Vikerlase tänaval asuvas korteris lõi 35-aastane mees oma elukaaslast, 33-aastast naist.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargused

13. detsembril teatati, et Tartus Tähe tänava korterist varastati Asuse sülearvuti ja LG teler. Kahju on 350 eurot.

13. detsembri hommikul avastati, et öö jooksul varastati Peipsiääre vallas Alatskivi – Pala tee ääres seisnud metsatöömasina kütusepaagist 200 liitrit diiselkütust. Kahju on selgitamisel.

Võrumaa

Avaliku korra raske rikkumine

13. detsembri hommikul sai politsei teate, et Võru linnas puhkes sõnavahetus töömeeste ja kolme noormehe vahel, kellest üks vehkis relvataolise esemega. Politsei pidas sõiduautoga sündmuskohalt lahkunud kaks noormeest kontrollimiseks kinni. Sõidukist relvataolist eset ei leitud. Piirkonna täiendaval kontrollimisel tabas patrull ühe maja trepikojast ka kolmanda noormehe ning trepikotta jäetud õhkrelva. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Avaliku korra raske rikkumine

13. detsembril kella 16.45 paiku tungiti Narvas Suur-Aguli tänaval kallale 34-aastasele mehele ning 59-aastane mees lõi teda metalltoruga. Kiirabi osutas kannatanule esmaabi.

Kehalised väärkohtlemised

13. detsembril teatati, et Narvas Energia tänaval asuvas korteris lõi 13-aastast poissi korduvalt tema isa. Politsei pidas 38-aastase mehe kahtlustatavana kinni. Haiglas osutati poisile esmaabi.

13. detsembril teatati, et Narvas Pähklimäe tänaval asuvas korteris lõi 32-aastast naist tema vend. Politsei pidas 41-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Vargus

13. detsembril teatati, et Vaivara külas tungiti sisse garaažiboksi ning varastati keevitusaparaat ning kaabel. Kahju on 300 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Raplamaa

Avaliku korra raske rikkumine

13. detsembril sai politsei teate, et Raplas löödi avalikus kohas 61-aastast meest.

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine

13. detsembril sai politsei teate, et Järva vallas vägivallatses 58-aastane mees eramus elukaaslase kallal.