Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 51 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 25 varavastast kuritegu, sealhulgas 19 vargust (kaks eluruumidest, üks sõidukist). Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati 21 alkoholi- ja üks narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 205 väärtegu.

Piiril väljastati neli sisenemiskeeldu, Eestist saadeti välja üks inimene. Tuvastati üks riigipiiri ebaseaduslik ületamine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
23. oktoobril teatati, et alkoholijoobes 41-aastane mees lõi Lasnamäel Kivila tänaval asuvas korteris oma abikaasat, 35-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargus
23. oktoobril teatati, et Põhja-Tallinnas Jahu tänaval varastati autost tööriistu. Kogukahju on 2500 eurot.

23. oktoobril teatati, et Põhja-Tallinnas Tehnika tänaval varastati garaažist jalgrattad KTM ja Trek ning tööriistu. Kogukahju on 4100 eurot.

Avaliku korra raske rikkumine
23. oktoobril teatati, et väidetavalt tundmatud mehed ründasid Põhja-Tallinnas Randla tänaval 34-aastast meest. Kannatanu vigastada ei saanud.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
23. oktoobril teatati, et 35-aastane naine lõi Maardus Ringi tänaval endale tuttavat 31-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi.

LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeval ei laekunud politseile Lõuna-Eestis teateid märkimisväärsetest kuritegudest.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

23. oktoobril teatati, et Narvas Tallinna maanteel asuvas korteris lõi 45-aastast naist tema elukaaslane. Politsei pidas 45-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Ähvardamine

23. oktoobril teatati, et Narvas Rahu tänaval ähvardas 22-aastast meest terariistaga tundmatu mees. Enesekaitseks tegi noormees ühe lasu stardipüstolist.

Juhtumid piiril

23. oktoobril tuvastasid piirivalvurid ebaseadusliku piiriületuse Narva jõel suunaga Vene Föderatsioonist Eestisse ja tagasi. Info edastati ka Vene Föderatsiooni piirivalvele, kes rikkuja juurde reageeris.

23. oktoobril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1982. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Mehel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld, viisa tunnistati kehtetuks ning mees saadeti tagasi Venemaale.

23. oktoobril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1982. aastal sündinud Ukraina kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Mehel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld, viisa tunnistati kehtetuks ning mees saadeti tagasi Venemaale.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus

23. oktoobril sai politsei teate, et Häädemeeste vallas varastati eramu kõrvalhoonest lumepuhur. Kahju on 320 eurot.

Saaremaa

Vargus

23. oktoobril sai politsei teate, et Kuressaares varastati kaupluse eest lillepotid koos lilledega. Kahju on 210 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.