Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 117 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 41 varavastast kuritegu, sealhulgas 32 vargust. Registreeriti 5 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 10 inimest. Tabati 9 alkoholijoobes ja 1 narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 177 väärtegu.

Piiril väljastati neli sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja kolm inimest. Registreeriti üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Olulisi sündmusi ei ole registreeritud.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Kehaline väärkohtlemine

Politseile laekus teade, et 25. novembri õhtupoolikul haaras kasuisa Jõgeval Kivi tänava korteris ägeda sõnavahetuse käigus 17-aastaselt kasutütrelt õlavarrest kinni ning põhjustas sellega noorele neiule valu. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine

22. novembril kella 19 paiku puhkes Tartus Kastani tänava korteris ühiselt alkoholi tarvitanud elukaaslaste vahel tüli, mille käigus sai viga nii 49-aastane naine kui ka 53-aastane mees. Meedikud viisid viga saanud mehe esmaabiks traumapunkti. Naine meedikute abi ei vajanud ning tema viidi hoopiski peatäis arestikambrisse välja magama. Juhtunu üksikasju selgitab politsei edasises uurimises.

Vargus

Politseile teatati, et 20. novembril varastati Tartus Riia tänava kaubanduskeskuses 63-aastase mehe jopetaskust iPhone mobiiltelefon. Kahju on 285 eurot.

Valgamaa

Vargus

26. novembril teatati politseile, et Valgas Viljandi tänaval on sisse murtud eramusse ja selle garaaži, kust varastati jalgratas Romet. Lõhkumise ja vargusega tekitatud kahju on veel selgitamisel.

Viljandimaa

Kehaline väärkohtlemine

25. novembril kella 4 paiku öösel löödi Viljandis C. R. Jakobsoni tänava meelelahutusasutuses 25-aastast meest, kes esmaabiks haiglasse pöördus. Juhtunu üksikasju ning lööjat selgitab politsei kriminaaluurimises.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus

26. novembril teatati, et Rakveres L. Koidula tänavale pargitud sõiduautolt varastati neli ratast. Kahju on 1000 eurot.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

26. novembril teatati, et Kiviõli linnas lõi 38-aastast meest tema 50-aastane abikaasa.

26. novembril teatati, et Jõhvis Kutse tänaval asuvas haridusasutuses lõi 25-aastast meest terariistaga 17-aastane noormees. Kannatanu toimetati esmaabi andmiseks haiglasse.

26. novembril teatati, et Kohtla-Järve Ahtme linnaosas Ahtme maanteel asuvas korteris lõi 60-aastast naist korduvalt tema 57-aastane õde.

26. novembril teatati, et Narvas A. Puškini tänaval bussipeatuses seisnud linnaliinibussis löödi 21-aastast meest.

Ähvardamised

26. novembril teatas 40-aastane naine Narvast, et talle helistati võõralt numbrilt ning teda ähvardati.

26. novembril teatati, et Narvas Rakvere tänaval asuvas kaupluses ähvardas 41-aastast naist tema endine elukaaslane. Politsei pidas 39-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Vargused

26. novembril teatati, et Narvas A. Puškini tänaval asuvast korterist varastati mobiiltelefon Samsung Galaxy. Kahju on 390 eurot.

26. novembril teatati, et Narva linnas Tallinna maanteele pargitud autost varastati erinevaid esemeid, sealhulgas erinevaid tööriistu. Kahju kokku on 2280 eurot.

Juhtum piiril

26. novembril saabus Narva-2 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1978. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kellel puudus kehtiv viisa või elamisluba riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ja naine suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus

26. novembril sai politsei teate, et Anna külas tungiti aknalaasi eemaldamise teel sisse ettevõtte töökotta, kust varastati löökkruvikeerajate komplekt, kaks akutrelli ja muid tööriistu. Täpne kahju on selgitamisel.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.