Politseis registreeritud sündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti 17. märtsil 65 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 25 varavastast kuritegu, sh 18 vargust. Registreeriti kolm liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati kaheksa alkoholijoobes ja kaks narkojoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
17. märtsil teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Vasara tänaval tungis 27-aastane mees kallale tuttavale 24-aastasele naisele ja tekitas talle füüsilist valu.

17. märtsil teatati politseile, et Lasnamäel Kihnu tänaval tekkis konflikt 21-aastase naise ja tuttava 20-aastase mehe vahel. Politsei toimetas mehe ja naise jaoskonda ning alustas juhtunu asjaolude selgitamiseks kriminaalmenetluse.

17. märtsil teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Tööstuse tänaval tekkis konflikt tuttavate 28-aastase mehe ja 24-aastase naise vahel, mille käigus tekitati füüsilist valu. Politsei pidas 28-aastase mehe kahtlustatuna kinni. Juhtunu asjaolud selgitab menetlus.

17. märtsil teatati politseile, et Mustamäel Akadeemia teel tekkis konflikt kahe 24-aastase mehe vahel. Politsei toimetas mõlemad isikud jaoskonda ja üks meestest peeti kahtlustatuna kinni. Juhtunu asjaolud selgitab menetlus.

Avaliku korra rikkumine
17. märtsil teatas tähelepanelik inimene politseile, et Lasnamäel Paasiku tänaval seisid kaks sõiduautot, millest ühest väljus relvataolise esemega mees ja kõndis sellega teise auto juurde. Pärast seda üks autodest lahkus ja teine sõiduk jäeti parklasse. Kohale saabunud politseipatrull võttis 41-aastaselt mehelt hoiule relva, salved ja laskemoona. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab kriminaalmenetlus.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
17. märtsil teatati politseile, et Maardu linnas Kallasmaa tänaval tekkis konflikt 27-aastase mehe ja 19-aastase naise vahel, mille käigus tekitati füüsilist valu. Politsei pidas 27-aastase mehe kahtlustatuna kinni. Juhtunu asjaolud selgitab menetlus.

Juhtumid piiril
Olulisemaid sündmusi piiril ei registreeritud.


LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Vargus
17. märtsil teatati, et Kanepi vallas Valgjärve küla ühest korterist varastati 315 eurot sularaha. Juhtunu täpsemad üksikasjad selgitatakse kriminaalmenetluses.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot Lõuna Ringkonnaprokuratuuri pressinõunikult Kauri Sinkeviciuselt telefonil 7500776 või e-posti aadressil ...

Juhtumid piiril
17. märtsil kella 14.05 ajal leidsid Mustvee kordoni piirivalvurid Räpina vallast Meeksi külast Lämmijärve ranna lähedalt peidikust 44600 Valgevene maksumärkidega sigaretti, mis anti üle Maksu- ja Tolliameti ametnikele.

17. märtsil kella 20 ajal kontrolliti Koidula piiripunktis Eestist väljumisel 1981. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku, kes oli viibinud Schengeni viisaruumis 32 päeva seadusliku aluseta, kõik päevad Eestis. Isikule kohaldati kolmeks kuuks sissesõidukeeld, misjärel lahkus ta Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kelmus
17. märtsil teatati Rakvere politseijaoskonda, et 29. jaanuaril osteti interneti vahendusel televiisor, mille eest tasuti 273 eurot. Teataja ei ole televiisorit tänaseni kätte saanud.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
17. märtsil sai politsei väljakutse Narva A. Daumani tänava korterisse, kus 33-aastane mees tekitas valu 37-aastasele elukaaslasele.

Röövimine
17. märtsil teatati politseile, et Narvas Aasa tänaval tungiti kallale 19-aastasele mehele. Temalt võeti ära rahakott ja võtmed. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
16. märtsil alustati kriminaalmenetlust selles, et Saaremaa vallas lõi 59-aastane mees oma 57-aastast abikaasat.