Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäevaga registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 61 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 29 varavastast kuritegu, millest 21 vargust, nende seas kaks eluruumidest. Tabati kaks alkoholijoobes ja kolm narkojoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
4. märtsil teatati, et Põhja-Tallinnas Paldiski maanteel majas ründas 22-aastane mees 24-aastast meest. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Vargused
4. märtsil varastati Kesklinnas Tuvi tänaval lukustamata koterist isiklikke esemeid. Kahju umbes 200 eurot. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

4. märtsil teatati, et Kesklinnas Juhkentali tänaval on varastatud ehitussoojakust erinevaid tööriistu. Kahju kuni 6000 eurot.

Juhtumid piiril
4. märtsil lahkusid Tallinna lennujaama kaudu Minskisse kaks eneseisolatsiooni kohustuse eirajat. Üks Valgevene kodanik ja üks Eesti Vabariigi kodanik. Rikkujate info edastati Terviseametile.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
4. märtsi laekus politseile info, et Peipsiääre vallas Metsakivi külas varastati taluõuelt vanarauda. Teatele reageerinud politseipatrull toimetas asjaolude selgitamiseks jaoskonda 51-aastase mehe. Juhtunu täpsemaid üksikasju uurib politsei kriminaalmenetluses.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
4. märtsil teatati politseile, et Narvas Kreenholmi tänava korteris lõi 62-aastane mees oma lapselast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

4. märtsil teatati politseile, et Narvas Joala tänava korteris lõi 40-aastane mees oma ema, tekitades kannatanule füüsilist valu ja kehavigastusi. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Vargus
4. märtsil teatati politseile, et Kohtla-Järvel varastas mees kauplustest kaupa. Kahju on ligikaudu 358 eurot. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Vargused
4. märtsil sai politsei teate, et Lääne-Nigula vallas tungiti sisse elamusse ja kõrvalhoonetesse, kust varastati vaskkaablit. Tekitatud varaline kahju on selgitamisel.

4. märtsil teatati politseile, et varem vargusi toime pannud 46-aastane mees varastas Haapsalus Jaama tänava poest alkoholi.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
4. märtsil alustati kriminaalmenetlust selles, et eelmisel nädalal tõukas Pärnus eramajas 36-aastane mees oma abikaasat, 45-aastast naist, kes sai viga.

Ähvardamine
4. märtsil teatati politseile, et Pärnus kortermajas ähvardas 26-aastane mees oma tuttavat 42-aastast naist noaga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Raplamaa

Vargus
4. märtsil sai politsei teate, et Raplas Tallinna maanteel varastas 21-aastane mees kauplusest alkoholi. Politsei pidas mehe kinni.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressinõunikult.