PPA sõlmis välivormi lepingu

Teisipäeval sõlmis Politsei- ja Piirivalveamet (PPA) uue välivormi soetamiseks lepingu Profline AS’iga. Esimesed välivormid jõuavad politseinikeni detsembris.

PPA logistikabüroo tehnika- ja varustustalituse juht Argo Länik sõnas, et raamleping Profline AS’iga sõlmiti pärast positiivse otsuse saamist vaidlustuskomisjonist. “Mitmete vaidlustuste tõttu võttis kogu hankemenetlus planeeritust rohkem aega. Sellele vaatamata on PPA’l nüüd olemas leping ning kindlus, et uus välivorm tuleb,“ sõnas Länik.

Eile kohtusid PPA ja Profline AS esindajad, et lepingus kokkulepitu ka üle rääkida. Peadirektori asetäitja Janne Pikma rõhutas välivormi kvaliteedi olulisust PPA töötajate jaoks. “Meie inimesed töötavad iga päev väljas sõltumata ilmast ja kellaajast. Panime oma lepingupartnerile südamele, et meie riietus peab olema vastupidav ja kvaliteetne ning järeleandmisi selles osas teha ei saa,” rääkis Pikma.

PPA kuulutas välivormi hanke välja möödunud aasta detsembris. Hankes osalesid A la Carte Uniforms OÜ ühispakkujana koos A La Carte Identity Clothing AB’ga, Image Wear AS ühispakkujana koos Image Wear OY’ga ning Profline AS. PPA sõlmis raamlepingud kõigi kolme hankes osalejaga, kuid esimese tarne õiguse kolme aasta vältel sai parima pakkujana Profline AS. Välivormi komplekt sisaldab jopet, tuulejakki, soojendusvoodrit, vormijakki ja vormipükse.

Maria Gonjak
PPA pressiesindaja
...
53095927