Täna ja homme desinfitseeritakse Kuressaare politseijaoskonna ruumid

Kuressaare politseijaoskonnas viiakse ennetava meetmena läbi ruumide desinfitseerimine, sest ühel jaoskonna töötajal tekkisid eile külmetushaiguse tunnused. Kiirabi võttis temalt koroonaviiruse proovi, mille tulemust ei ole veel teada. Tegemist ei ole välitöö ametnikuga.

Politseijaoskonna töötajal ilmnesid külmetushaiguse sümptomid neljapäeval, 12. märtsil, ning ta läks kohe koju. Kiirabi võttis temalt koroonaviiruse proovi, mille tulemust veel teada ei ole. Nakkuskahtlus on seotud Kuressaares toimunud võrkpallimängudega, kus ametnik võis kokku puutuda inimestega, kellel tuvastati selle nädala alguses koroonaviirus.

Kuressaare politseijaoskonna juht Rainer Antsaar ütles, et ametnikult on võetud proov ja kuigi selle vastus pole veel teada, desinfitseeritakse ennetava meetmena kõik jaoskonna ruumid. Desinfitseerimisega alustatakse täna õhtupoolikul ja seda jätkatakse laupäeva hommikul.

„Politseitöö on Saaremaal jätkuvalt tagatud ja patrullide töö häiritud ei ole," sõnas Antsaar. „Järgime kõiki Terviseameti soovitusi enda kaitsmiseks ja viiruse leviku tõkestamiseks. Kasutame haigustunnustega inimestega kokkupuutumisel maske ja kummikindaid ning kahtluse korral teavitame kiirabi," lisas ta.

„Teeme politseinikena omalt poolt kõik võimaliku, et takistada viiruse levikut ja tagada seejuures Saaremaa inimeste turvalisus," ütles Antsaar.


Kerstin Meresma
PPA pressiesindaja
E-post: kerstin.meresma@politsei.ee
Telefon: 56488066, 4446451