Vabariigi aastapäeva tähistamine toob muudatusi Viljandi liikluskorralduses

Seoses Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamise ja presidendi vastuvõtuga Viljandis, muudetakse linnas ajutiselt liikluskorraldust. Politsei soovitab jälgida ajutisi liiklusmärke ja parkimispiiranguid.

Viljandi politseijaoskonna juht Margus Sass sõnas, et liikluspiiranguid on kehtestatud nii vähe kui võimalik ja vajalik ning oluliselt ei tohiks need liikluspilti sel päeval Viljandis mõjutada. „Igaks juhuks on politsei siiski inimeste abistamiseks väljas tavapärasest suuremate jõududega, et tagada sujuvam liiklus ning ka avalik kord,“ kirjeldas ta.

Sass rõhutas, et autojuhtidel tuleb hoolikalt jälgida ajutisi parkimiskeelumärke. „Kui mõni auto pargitakse nõnda, et see põhjustab vahetut liiklusohtu, püüab politsei saada kontakti auto omaniku või kasutajaga, et sõiduk ümber pargitaks. Kui see ei õnnestu, laseb politsei parkimiskeelualasse jäetud sõiduki teisaldada,“ selgitas ta.

24. veebruari hommikul on liiklus osaliselt suletud Posti tänaval, Posti ja Tasuja tänavate lõigus ning rongkäigu ajal lühiajaliselt ka Tasuja puiesteel. Ühtlasi suletakse liikluseks Vana-Vaksali tänav

Liikluskorralduse muudatused on jooksvalt nähtavad liiklusinfo rakenduste Tark Tee ja Waze kaudu, et kohalikud ja külalised saaks mugavalt sobivaima marsruudi kasuks otsustada.

Oluline on teada, et 23. veebruari õhtul kella 20st kuni 25. veebruari öösel kella üheni on Ugala teatrist pea kilomeetri raadiuses droonide lennutamine keelatud, välja arvatud PPA eriloal.

Lisainfo 24. veebruari ürituste kohta Viljandis: https://visitviljandi.ee/et/kultuurikava?event_id=18068

Kerly Virk
PPA pressiesindaja
52 03 403