Dokumentide taotlemine ja väljastamine PPA esinduste sulgemise järel

Miks suleti teenindussaalid?

Meie teenindusbüroodes käib igapäevaselt tuhandeid inimesi, Selleks, et aidata kaasa viiruse leviku tõkestamisele ning kaitsta inimeste tervist, sulgesime tänasest ajutiselt kõik PPA teenindussaalid.

Teenindused on suletud täna, 13. märtsil ja esmaspäeval, 16. märtsil. Selle ajaga korraldame teeninduste töö ümber, et inimestel oleks võimalik vajalikud taotlused esitada ja dokumendid kätte saada, kuid nakkusoht oleks võimalikult väike.

Anname meedia kaudu ja veebilehel https://www.politsei.ee/ teada, kuidas korraldame teeninduste töö alates 17. märtsist.

Kas saab taotleda uusi kiirdokumente?

Teeninduste sulgemisega peatus ka kiirdokumentide taotlemine, kuid juba taotletud kiirdokumente on võimalik kätte saada. Inimestega, kellel on kiirdokument valmis, võtame eraldi ühendust ja korraldame dokumentide väljastamise. Anname jooksvalt informatsiooni, kui kiirdokumentide taotlemine on taas võimalik.

Kuidas saan enda kiirdokumendi kätte?

Inimestega, kelle kiirdokument on valmis, võtab PPA otse ühendust ning neile korraldatakse juba taotletud kiirdokumendi kättesaamine.

Kuidas saan taotleda passi ja ID-kaarti?

Dokumente saab taotleda politsei iseteeninduses aadressil http://iseteenindus.politsei.ee

Kas PPA saadab passi koju, kui ma ei saa ise sellele järele tulla?

PPA ei saa dokumenti posti teel koju saata. Selle väljastamisel on vaja inimene tuvastada ning dokument seejärel kehtivaks teha. Praegu saab seda teha ainult teeninduses.
Anname meedia ja veebilehel https://www.politsei.ee/ teada, kuidas korraldame teeninduste töö alates 17. märtsist, et inimesed saaksid vajalikud taotlused esitada ja kätte oma dokumendid.

Mis saab minu broneeritud ajast?

13. ja 16. märtsiks broneeritud ajad tühistame ning nendele inimestele oleme tühistamisest ka teada andnud. Anname meedia ja veebilehel https://www.politsei.ee/ teada, kuidas korraldame teeninduste töö alates 17. märtsist.