Kommunikatsioonibüroo kontaktid

Kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on kommunikatsioon@politsei.ee

Tuuli Härson

Kommunikatsioonijuht

6123153

55540727

tuuli.harson@politsei.ee

Venekeelse meedia kontakt

Viktoria Korpan

6123051

5111109

viktoria.korpan@politsei.ee

Keskkriminaalpolitsei pressiesindaja

Barbara Lichtfeldt

6123851

58713688

barbara.lichtfeldt@politsei.ee

Sotsiaalmeedia ja veebiturvalisuse valdkond

Maarja Punak

7308751

57705656

maarja.punak@politsei.ee

Kodulehe toimetaja

Kristjan Lukk

6123052

58727356

kristjan.lukk@politsei.ee

Põhja prefektuur

Põhja prefektuuri pressiesindajate üldine meiliaadress on pohja.komm@list.politsei.ee


Marianne Ubaleht

6123152

53023630

marianne.ubaleht@politsei.ee


Annika Maksimov

6123150

5655771

annika.maksimov@politsei.ee


Marie Aava

6124055

53093111

marie.aava@politsei.ee



Leana Loide

3372249

5254219

leana.loide@politsei.ee

Lääne prefektuur

Lääne prefektuuri pressiesindajate üldine meiliaadress on laane.komm@list.politsei.ee


Kristi Raidla

4446450

53868437

kristi.raidla@politsei.ee


Kerstin Meresma

4446451

53779084

kerstin.meresma@politsei.ee

Lõuna prefektuur

Lõuna prefektuuri pressiesindajate üldine meiliaadress on louna.komm@list.politsei.ee

Kerly Virk

7308852

5203403

kerly.virk@politsei.ee


Ragne Keisk

7308850

59125457

ragne.keisk@politsei.ee

Ida prefektuur

Ida prefektuuri pressiesindajate üldine meiliaadress on ida.komm@list.politsei.ee

Kristina Kostina

3372250

58558606

kristina.kostina@politsei.ee