Liigu sisuni

Kommunikatsioonibüroo kontaktid

Kommunikatsioonibüroo valvenumber on 534 47808 ja üldine meiliaadress on kommunikatsioon@politsei.ee

Kirsti Ruul

Kommunikatsioonijuht

6123151

5088313

kirsti.ruul@politsei.ee

Politsei- ja Piirivalveameti pressiesindaja

Maria Gonjak

7308851

53095927

maria.gonjak@politsei.ee

Keskkriminaalpolitsei pressiesindaja

Olja Kivistik

612 3851

530 88344

olja.kivistik@politsei.ee

Venekeelse meedia kontakt

Viktoria Korpan

6123051

5111109

viktoria.korpan@politsei.ee

Kodulehe toimetaja

Valter-Kristjan Oberg

612 3155

517 3155

valter-kristjan.oberg@politsei.ee

Põhja prefektuuris

Põhja prefektuuri valvenumber on 534 47808 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on pohja.komm@list.politsei.ee


Marie Aava

612 4055

530 93111

marie.aava@politsei.ee

 

Seiko Kuik

6123152

53524070

seiko.kuik@politsei.ee

 

Barbara Lichtfeldt

6123150

58713688

barbara.lichtfeldt@politsei.ee

Lääne prefektuuris

Lääne prefektuuri valvenumber on 555 58798 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on laane.komm@list.politsei.ee


 

Kristi Raidla

4446450

53868437

kristi.raidla@politsei.ee

 

Andra Jundas

4446451

58853882

andra.jundas@politsei.ee

Lõuna prefektuuris

Lõuna prefektuuri valvenumber on 532 92275 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on louna.komm@list.politsei.ee

Kerly Virk

7308852

5203403

kerly.virk@politsei.ee

 

Ragne Keisk

7308850

59125457

ragne.keisk@politsei.ee

Ida prefektuuris

Ida prefektuuri valvenumber on 530 32185 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on ida.komm@list.politsei.ee

Kerttu Krall

3372250

58554691

kerttu.krall@politsei.ee

 

Leana Loide

3372249

5254219

leana.loide@politsei.ee