Kommunikatsioonibüroo kontaktid

Kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on kommunikatsioon@politsei.ee

Kaie Roop

Kommunikatsioonibüroo juhi kohusetäitja

5173052

6123056

kaie.roop@politsei.ee

Venekeelse meedia kontakt

Viktoria Korpan

6123051

5111109

viktoria.korpan@politsei.ee

Keskkriminaalpolitsei pressiesindaja

Leana Loide

6123851

5254219

leana.loide@politsei.ee

Sotsiaalmeedia ja veebiturvalisuse valdkond

Maarja Punak

7308751

57705656

maarja.punak@politsei.ee

Kodulehe toimetaja

Valter-Kristjan Oberg

6123155

5173155

valter-kristjan.oberg@politsei.ee

Põhja prefektuur

Põhja prefektuuri pressiesindajate üldine meiliaadress on pohja.komm.list@politsei.ee


Kristjan Lukk

6123052

58727356

kristjan.lukk@politsei.ee


Annika Maksimov

6123150

5655771

annika.maksimov@politsei.ee


Britta Sepp

612 4054

5411 0169

britta.sepp@politsei.ee


Ilmar Kahro

6123054

54573525

ilmar.kahro@politsei.ee

Lääne prefektuur

Lääne prefektuuri pressiesindajate üldine meiliaadress on laane.komm.list@politsei.ee


Kristi Raidla

4446450

53868437

kristi.raidla@politsei.ee

Indrek Hirs

54110149

indrek.hirs@politsei.ee

Lõuna prefektuur

Lõuna prefektuuri pressiesindajate üldine meiliaadress on louna.komm.list@politsei.ee

Kerly Virk

7308852

5203403

kerly.virk@politsei.ee

Ragne Keisk

7308850

59125457

ragne.keisk@politsei.ee

Ida prefektuur

Ida prefektuuri pressiesindajate üldine meiliaadress on ida.komm.list@politsei.ee

Liis Krigul

58871946

liis.krigul@politsei.ee

Olga Eskor

53501962

olga.eskor@politsei.ee