Liigu sisuni

Kommunikatsioonibüroo kontaktid

Kirsti Ruul

Kommunikatsioonijuht

6123151

5088313

kirsti.ruul@politsei.ee

 

Politsei- ja Piirivalveameti pressiesindaja

Ilmar Kahro

6123054

58864200

ilmar.kahro@politsei.ee

 

Maria Gonjak

7308851

53095927

maria.gonjak@politsei.ee

 

Venekeelse meedia kontakt

Viktoria Korpan

6123051

5111109

viktoria.korpan@politsei.ee

 

Sotsiaalmeedia ja veebiturvalisuse valdkond

Maarja Punak

7308751

57705656

maarja.punak@politsei.ee

 

Kodulehe toimetaja

Valter-Kristjan Oberg

6123155

5173155

valter-kristjan.oberg@politsei.ee

 

Põhja prefektuuris

 

Põhja prefektuuri valvenumber on 534 47808 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on pohja.komm@list.politsei.ee

 
Marie Aava

6124055

53093111

marie.aava@politsei.ee

 

Seiko Kuik

6123152

53524070

seiko.kuik@politsei.ee

 

Barbara Lichtfeldt

6123150

58713688

barbara.lichtfeldt@politsei.ee

 

Lääne prefektuuris

 

Lääne prefektuuri valvenumber on 555 58798 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on laane.komm@list.politsei.ee


 

Kristi Raidla

4446450

53868437

kristi.raidla@politsei.ee

 

Lõuna prefektuuris

 

Lõuna prefektuuri valvenumber on 532 92275 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on louna.komm@list.politsei.ee

 

Kerly Virk

7308852

5203403

kerly.virk@politsei.ee

 

Ragne Keisk

7308850

59125457

ragne.keisk@politsei.ee

 

Ida prefektuuris

 

Ida prefektuuri valvenumber on 530 32185 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on ida.komm@list.politsei.ee

 

Leana Loide

3372249

5254219

leana.loide@politsei.ee