Kordonid

Kordonid ja teenistuskohad
AsukohtKorrapidajaMobiilFaksE-post
Narva3331580-3562561...
Varnja3331690-3331693...
Mehikoorma7861790-7861794...
Saatse7861770--...
Piusa7861760--...
Luhamaa7861850--...
Mustvee3331670-3331672...
Värska7861780--...

Lääne prefektuuris kordonid puuduvad. Riigipiiri valvamise, piirikontrolli ja merepäästega tegelevad maakondade politseijaoskondades asuvad merepäästegrupid ning Schengeni kompensatsioonimeetmete patrullid. Hätta sattudes helista hädaabinumbrile 112. Küsimuste korral saab abi politsei kliendiinfo telefonilt 612 3000.