Liigu sisuni

Relvalubadega seotud ametnike kontaktid

Lubadeametniku poole pöördu:

  • toiminguteks hoiul olevate relvadega
  • relva sisse- ja väljaveo loa taotlemiseks
  • relva- või turvaseaduse alusel tegevusloa taotlemisega seotud küsimustega

 

Alates 1. juulist 2018 ei toimu Tallinnas Pärnu maanteel kindlatel aegadel vastuvõtte

 

Relva sisse -ja väljaveo load

Aadress: Pärnu mnt 139

E-post: pohja.lut@list.politsei.ee

Telefon: 6124427

 

Juriidiliste isikute relva registreerimine ja võõrandamine

Aadress: Pärnu mnt 139

Ametnikud: Riita Proosa, Annika Lepamaa

E-post: pohja.lut@list.politsei.ee

Telefon: 6124427, 6124455

 

Tegevusload relvaseaduse alusel

Aadress: Pärnu mnt 139

Ametnikud: Riita Proosa, Annika Lepamaa

E-post: pohja.lut@list.politsei.ee

Telefon: 6124427, 6124455

 

Tegevusload turvaseaduse alusel

Aadress: Pärnu mnt 139

Ametnik: Bronek Alpius

E-post: pohja.lut@list.politsei.ee

Telefon: 6124731

 

Tartu

 

Tegevusload relva- ja turvaseaduse alusel

Aadress: Riia 132

Ametnik: Liivika Suiste

E-post: liivika.suiste@politsei.ee

Telefon: 730 8835, 58667739

 

Relva sisse -ja väljaveo load

Aadress: Riia 132

Ametnik: Deili Aavik

E-post: deili.aavik@politsei.ee

Telefon: 730 8837, 58866849

 

Jõhvi

 

Tegevusload relva- ja turvaseaduse alusel, relva sisse -ja väljaveo load

Aadress: Rahu 38

Ametnik: Gerli Lehtlaan

E-post: gerli.lehtlaan@politsei.ee

Telefon: 3372323

 

Narva

 

Tegevusload relva- ja turvaseaduse alusel, relva sisse -ja väljaveo load

Aadress: Vahtra 3

Ametnik: Nadežda Palmits

E-post: nadezda.palmits@politsei.ee

Telefon: 3576038

 

Rakvere

 

Tegevusload relva- ja turvaseaduse alusel, relva sisse -ja väljaveo load

Aadress: Kreutzwaldi 5a

Ametnik: Merike Leppik

E-post: merike.leppik@politsei.ee

Telefon: 3222627

 

Haapsalu

 

Relva sisse -ja väljaveo load

Aadress: Lossiplats 4

Ametnik: Olga Sarapuu

E-post: olga.sarapuu@politsei.ee

Telefon: 4732876

 

Kuressaare

 

Relva sisse -ja väljaveo load

Aadress: Transvaali 58

Ametnik: Liane Otsing

E-post: liane.otsing@politsei.ee

Telefon: 4549734

 

Paide

 

Tegevusload relva- ja turvaseaduse alusel, relva sisse -ja väljaveo load

Aadress: Tallinna 12

Ametnik: Anne Aas

E-post: anne.aas@politsei.ee

Telefon: 3849963

 

Pärnu

 

Tegevusload relva- ja turvaseaduse alusel, relva sisse -ja väljaveo load

Aadress: Aida 5

Ametnik: Kristi Laas

E- post: kristi.laas@poltisei.ee

Telefon: 4490975, 58538465